Australijos ir Kinijos GP planuojama pakeisti etapais Europoje (1)

Australijos ir Kinijos GP planuojama pakeisti etapais Europoje
logo Sausio 06 d. 20:13, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kadangi dėl COVID-19 situacijos lenktynės gali bÅ«ti atidėtos arba visai atšauktos Australijoje ir Kinijoje, F-1 planuoja šiemet vėl sugrįžti į Imolą (Italija) ir Algarvę (Portugalija).

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, sezono startas Australijoje dėl logistinių iššÅ«kių greičiausiai bus atidėtas, tad pirmas lenktynes planuojama surengti Bahreine, kovo mėnesio gale.

Bet dabar jau kyla abejonių ne vien tik dėl Australijos, bet ir dėl Kinijos GP. Pastarojoje šalyje lenktynės turėtų vykti balandžio 11 d.

Taigi, jeigu nepavyks surengti pirmųjų lenktynių Australijoje, šių metų sezonas prasidės Bahreine kovo 28 dieną. Kalbama, kad F-1 kol kas neplanuoja šioje šalyje rengti 2 lenktynių, kaip tai padarė pernai.

Iš Bahreino F-1 čempionato dalyviai keliautų į Imolą, kur lenktynės bÅ«tų surengtos balandžio 18 dieną. O vėliau į Portugaliją, Algarvę, kur varžybos vyktų gegužės 2-ą dieną.

Nesurengus lenktynių Australijoje, kovo 21 d., jos bÅ«tų perkeltos į lapkričio 21 dieną. Tokių atveju lenktynės Brazilijoje įvyktų savaite vėliau nei yra suplanuota dabar. Tada vyktų dar du etapai iš eilės - JAV ir Meksikoje. Pirmos F-1 lenktynės Saudo Arabijoje įvyktų gruodžio 5 d., o finalinis etapas Abu Dabyje - dar po septynių dienų.

Kol kas nėra žinoma ar Kinijos GP etapas bus atidėtas, ar atšauktas visai, kaip ir praėjusiais metais.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, jei lenktynės Australijoje bus atidėtos, vieninteliai priešsezoniniai F-1 bandymai bus perkelti iš Ispanijos į Bahreiną. Tiesa, kol tas tam pritaria ne visos komandos. Jei vienos ekipos pageidauja, kad bandymai bÅ«tų surengti kiek įmanoma vėliau, tai kitos siekia, jog bandomieji važiavimai įvyktų anksčiau, jog susidÅ«rus su rimtesnėmis problemomis dar liktų laiko joms išspręsti.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos