Austrijoje abu „Williams“ pilotai gaus atnaujinimus

Austrijoje abu „Williams“ pilotai gaus atnaujinimus
logo 2023 Birželio 28 d. 20:35, WilliamsF1

Į praeitą etapą Kanadoje „Williams“ komanda atsivežė atnaujinimus, tačiau jie buvo tik vienu egzemplioriumi ir juos gavo tik Alexas Albonas. Tailando kilmės sportininkas Monrealyje parodė savo potencialą ir uždirbo taškus už 7 vietą, tai tapo geriausiu „Williams“ rezultatu šiame sezone.

Artėjantį savaitgalį Austrijoje atnaujintus bolidus turės jau abu komandos pilotai – juos gaus ir Loganas Sargeantas.

„Williams“ vyriausiasis inžinierius Dave'as Robsonas: „Mes pasiekėme gero rezultato praėjusiame etape Kanadoje, o šį savaitgalį Spielberge bandysime įtvirtinti mūsų sėkmę dar vienu stipriu pasirodymu.

Austrijoje atnaujintas mašinas turės abu sportininkai, kai Kanadoje atnaujinimų paketą turėjo tik Albonas. Be to, mes dar kažkiek pakoregavome dugno konstrukciją ir priekinių stabdžių ortakio formą, kad atnaujinimai veiktų efektyviau. Abi mašinos turės visus atnaujinimus, o kadangi savaitgalis bus su sprintu, laiko deramai įvertinti naujienas turėsime nedaug.

Mūsų laukia antras šiame sezone etapas, kurio formate numatytos sprinto lenktynės šeštadienį. Čia mes laukiame daugiau sudėtingumų negu Baku: ribojimai dėl padangų komplektų skaičiaus ir privalomas tam tikro mišinio padangų naudojimas konkrečiu kvalifikacijos metu, o tai, tikriausiai, dar stipriau apribos komandų galimybes trumpoje ir greitoje Spielbergo trasoje.

Galimas lietus šeštadienį dar apsunkintų pasirodymus, tačiau tai gali tapti ir galimybe parodyti geresnį FW45 bolido tempą.

Abu mūsų sportininkai pažįsta Austrijos trasą. Loganas joje yra pasiekęs gerų rezultatų. Tai leis abiem pilotams iš karto įsijungti į darbą jau pirmoje treniruotėje ir surasti teisingiausius reguliavimus penktadienio kvalifikacijai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237