Austrijos DP: Lenktynės (<font size=1>atnaujinta</font>) (25)

logo 2001 Gegužės 13 d. 16:23
"McLaren" pilotas Davidas Coulthardas nugalėjo Austrijos DP lenktynėse. Antras liko M.Schumacheris, trečias - R.Barrichello, prieš pat finiša į priekį praleidęs komandos draugą.
Ketvirtoje vietoje finišavo K.Raikkonenas, penktas - O.Panis, šeštas - J.Verstappenas.
Lenktynes baigė tik 11 pilotų.
Nugalėtojas startavo tik iš 7-os pozicijos. Startas buvo gana neįprastas - net keturi bolidai taip ir nesugebėjo pajudėti iš vietos dėl klaidų automatinio starto sistemose. Lenktynės jau starte žlugo M.Hakkinenui, J.Trulli, H.H.Frentzenui bei N.Heidfeldui.
Lenktynių pradžioje priekyje buvo abu "Williams" pilotai - J.P.Montoya bei R.Schumacheris, tačiau abiem kilo techn. problemų ir to pasekoje jie nebaigė lenktynių.
Pilotų įskaitoje toliau pirmauja M.Schumacheris su 42 taškais, antras - D.Coulthardas su 38., trečias - R.Barrichello su 18. Tarp konstruktorių lyderiais išliko "Ferrari", turintys 60 taškų, antri - "McLaren", kurių sąskaitoje 42 tšk., treti - "Williams" su 18 tšk.
Lenktynių rezultatus galite rasti čia.

Komentarai (25)
Modus
| 05/13 16:17 Atsakyti
Na ir ka cia galima pasakyti? Schumacheris dar karta irode,kad jis neturi didesniu gabumu,kad ir pavyzdziui uz Burti,ji tik Ferrari taktikai prastumineja i prieki.Geda Schumacheriui .Jo rezultatai-kitu nesekmiu pasekme.Vivat Barrichello,nes jis-tikras lenktyniu didvyris.(Idomu ko verta Ferrari garbe,kai meluoja del ligiu galimybiu savo pilotams.Ir teisingai padare Rubensas po lenktyniu,kai nieko net nesveikino.)
moderator jaudrius
| 05/13 16:21 Atsakyti
Labiausiai kuom ir nusivyliau yra būtent Rubensas, kuris anksčiau garsiai rėkė, kad "Ferrari" komandoje turi lygias teises su Schumiu... Puikiai pamatėme, ką reiškia tos lygios teisės... Viva Coulthard, lenktynės puikios... O Montoya turi tapti čempionu! :)
bole
| 05/13 16:26 Atsakyti
Nu kaip čia pasakius. Montoja nesakyčiau kad labai taktiškai pasielgė, kai Šumis jį lenkė. Man tai aišku ***, bet jei Šumis būtų taip padaręs, tai per visus galus jį išvadintų gaidžiu, pasikėlėliu ir pan. Tai tiek. O dėl komandinės taktikos, tai čia pirma reikia pažiūrėti, kas Rubinio sutartyje parašyta, o tik tada kažką aiškinti
Todas
| 05/13 16:35 Atsakyti
Montoya buvo vidineje posiukio dalyje shumis pats rizikavo ten lysdamas, todel kai tokie du panashaus stiliaus vairuotojai atsiduria tokioje situacijoje, toks incidentas normalus reishkinys...
moderator jaudrius
| 05/13 16:35 Atsakyti
Kas dėl Rubinjo: tai jis visa gerkle rėkė, kad toj sutarty nieko neparašyta, kad jis ir Schumis lygūs. O kas dėl Montoya: tai pagaliau atsirado toks žmogus, kuris su Schumiu elgiasi lygiai taip pat kaip ir Schumis su kitais...
Rico
| 05/13 16:55 Atsakyti
Pritariu jaudriui, tikrai shumas pagaliau uztaike ant tokio pat naglo stiliaus vairuotojo. Ir sikart ne kas kitas o jis atsidure aukos vaidmenyje (beje pats kaltas kad lindo, nes sansas jam buvo paliktas )
| 05/13 16:55 Atsakyti
gaila man barichelo nors manau kad ir sumis nera patenkintas sia antra vieta kai praita gp aplenke hakinena del techniniu kliuciu nebuvo laimingas tai tuo labiau kai komandos grauga aplenke nesavo noru o tik komandos nurodymais gal to ir nebutu ivyke jei nestartas ar ne montoja juk buvo aisku kad per greitai i posuki ivaziuoja o kai visose lenktynese anksciau stabdo tai cia buvo savizudibe nusinesant pergale is M.Schumacherio ne lenktynes o tikras slamstas jau po pirmo rato reikejo stabdyti bolidus ir pradeti lenktines isnaujo
| 05/13 17:35 Atsakyti
Visi kas varot ant SHumio esat idijotai....Tai Montoja yra idijotas ir pasielge negarbingai kai tame posukyje SHumio nepraleido ir pats apsisiko.....SHumis buvo geresneje pozicijoje ir Montoja pats mate kad neissisuks...bet *** vistiek i posuki ileke nestabdes......ir tikruiausiai visi suprantam kas butu laimejes lenktynes jei ne Montojos nesportiskas elgesys......Ir kiek Jus bevarytumet ant Michaelio visi gerai suprantat kad Jis yra geriausias.......Ir Jis tiktai buvo veras antros vitos .......zinoma net ir pirmos......ir tegul tas *** Baricelo neverkia ...:)
Modus
| 05/13 17:49 Atsakyti
Montoja saunuolis,nes puikiai kale Schumacheriui per nagus jo paties ginklu.Jei tai ir yra nesportiskas elgesys,tai ka visada daro Schumacheris?
| 05/13 17:53 Atsakyti
Tak vot ka as jum pasakysiu. Lenktynes buvo idomios. Shumis nusipelne pirmos vietos. Juk jis po incidento sugebejo aplenkti 4 varzovus, ar kuris nors is kitu butu ta sugebejes. Visi butu apsisike. Montoya achujenas vairuotojas, auga nauja zvaigzde(aisku klaidu visi padaro ir Shumis). Gaila Bario, ka padarysi. Jam buvo duotas sansas aplenkti Coultharda, bet kadangi nesugebejo, turejo praleisti Shumi. Ot tak chebryte!
×

TOP naujienos