„AutoHebdo“: N. de Vriesas atstovaus „AlphaTauri“ komandai

„AutoHebdo“: N. de Vriesas atstovaus „AlphaTauri“ komandai
logo 2022 Rugsėjo 17 d. 13:23, Formula-E

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad „Red Bull“ ketina pasirašyti sutartį su Nycku de Vriesu, tad sportininkas kitais metais atstovautų „AlphaTauri“ komandai.

Šią savaitę vokiečių „Motorsport-magazin“ pranešė, kad „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko Graze, Austrijoje, buvo susitikęs su minėtu N. de Vriesu. Šiuos gandus patvirtino ir prancūzų „AutoHebdo“. Pastarieji taip pat skelbia, kad abi pusės jau sutarė dėl sutarties.

„Red Bull“ iki šiol norėjo pasirašyti sutartį su „IndyCar“ lenktynininku Coltonu Herta. Bet pastarajam FIA turėjo padaryti išimtį ir suteikti super licenciją, kuri yra būtina norint lenktyniauti F-1. Kadangi licencija amerikiečiui nebuvo suteikta, „Red Bull“ atsisakė minčių pasirašyti sutartį su C. Herta. Tačiau nusprendė toliau ieškoti pamainos Pierre‘ui Gasly.

Teigiama, kad minėtasis P. Gasly kitais metais pereis į „Alpine“ komandą. Tad „Red Bull“ tęsė paieškas kandidato, kuris galėtų užimti prancūzo vietą „AlphaTauri“ ekipoje. Ir kaip skelbiama, nusprendė pasirašyti sutartį su N. de Vriesu.

Jei gandai pasitvirtins ir N. de Vriesas tikrai kitais metais atstovaus „AlphaTauri“ komandai, „Williams“ ekipa turės apsispręsti dėl savo antrojo piloto. Teigiama, kad komandos savininkė iš JAV „Dorilton Capital“ ekipoje kitais metais norėtų matyti Loganą Sargeantą, kuris šiemet lenktyniauja F-2 čempionate.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218