B. Ecclestone'as: „Liberty Media“ turi padėti etapų organizatoriams (3)

B. Ecclestone'as: „Liberty Media“ turi padėti etapų organizatoriams
logo Kovo 28 d. 10:40, Getty Images

Bernie Ecclestone'as įspėjo „Liberty Media“ vadovus dėl to, kad etapų organizatoriai pareikalaus finansinės pagalbos už tai, kad etapai bus perkelti į kitas datas.

Šiuo metu „Formulės-1“ vadovybė derasi su F-1 lenktynių organizatoriais ir bando kuo skubiau sudaryti naują lenktynių tvarkaraštį, surengti kuo daugiau etapų – pagal optimistinį scenarijų – gal net 18-ka. Neatmestina, kad kai kurios iš jų gali įvykti ir 2021 metais.

„Net jei žmonės, kurie dabar vadovauja čempionatui, nori surengti šias lenktynes, jiems reikės padaryti taip, kad organizatoriai norėtų tuo užsiimti, - pareiškė B. Ecclestone'as. – Pastatykite save į etapo organizatoriaus vietą ir, tarkime, aš toliau vadovauju F1 vadybai: pavyzdžiui, mes norime surengti jūsų lenktynes lapkritį.

Įprastinėmis sąlygomis jūs niekada neorganizavote F-1 varžybų lapkritį, todėl organizatorius nusisuks nuo jūsų su klausimu: „Ir ką pasakysite daryti, kad visa tai suveiktų? Finansine prasme tai yra neįmanoma. Bus blogas oras ir žmonės neateis į autodromą. Viskas ne taip paprasta“.

Tai reiškia, kad „Liberty Media“ turi prisiimti atsakomybę finansuoti tokį etapą, kad ir kas beatsitiktų. Jei varžybos neįvyko dėl blogos bendros padėties, tada savininkai turi padengti išlaidas. O jei lenktynės įvyktų, „Liberty Media“ turi kompensuoti visas išlaidas, susijusias su etapų perkėlimu į kitą datą.

Aš abejoju, kad „Liberty Media“ pateiks tokius pasiūlymus. Viskas priklausys nuo to, kiek pinigų jie norės tam skirti“.

Jau priimti sprendimai dėl etapų perkėlimo Kinijoje, Bahreine, Vietname, Ispanijoje, Nyderlanduose ir Azerbaidžane, o etapai Australijoje ir Monake atšaukti, beje, GP legendinėje trasoje Monte Karlo gatvėse nutrūks pirmą kartą po 65 metų.

„Mes ir pagalvoti negalėjome, jog taip gali atsitikti, - pripažino buvęs „Formulės-1“ vadovas, prisimindamas savo santykius su Monako GP rengėjais. – Aš su jais turėdavau įvairiausio pobūdžio problemų: tai jie nesuteikdavo mums TV transliacijų teisių, tai pas juos vykdavo streikai, tai jie atsisakydavo mums sumokėti, bet galiausiai viską pavykdavo išspręsti.

Žodžiu, labai gaila, kad lenktynės Monake neįvyks, nes tai – labai ryškus ir tradicinis įvykis. Aš negaliu įsivaizduoti pasaulio čempionato be Monako arba be „Ferrari“, nes būtent jie ir yra „Formulė-1“.


Komentarai (3)
deivec
| 03/28 12:55 Atsakyti
o kos jis isvis dar sneka.....apie F1
eitu geriau BIO rasyti...butu idomiau
tribeca
| 03/28 13:55 Atsakyti
Bernis su tokiais pasisakymais atrodo kaip liudnas klounas, juk tiek puikiu trasu su daug lenkimu ismete is sio sporto savo valdymo laikais vien todel kad tos norejo jam moketi siek tiek maziau pinigu del patiriamu nuostoliu del etapo organizavimo.
LiaM_Pro_Legends
| 03/28 21:08 Atsakyti
Nieko blogo jis nesako. Bernie visalaik turejo ir turi aiskiu pastebejimu ir svorio
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas