B. Ecclestone'as: man nėra ko bijoti koronaviruso

B. Ecclestone'as: man nėra ko bijoti koronaviruso
logo 2020 Kovo 29 d. 12:19, GEPA pictures/ Franz Pammer

Pastarosiomis dienomis buvo paskelbta ne viena informacija su Bernie Ecclestone'u, kuris šiuo metu yra atsidÅ«ręs savo kavos plantacijoje Brazilijoje ir gana drastiškai komentuoja nelinksmus įvykius „Formulės-1“ pasaulyje.

Rajonas, kuriame yra jo ferma, dabar yra atkirstas nuo likusių San Paulo valstijos teritorijų, siekiant, kad koronavirusas Brazilijoje neplistų, ribojimus įvedė šalies valdžia. Ekstra atvejui Eccelstone'as turi sraigtasparnį, kuris visada yra pasirengęs skristi.

„Tai, kad mes ilgam įstrigome fermoje, ne bėda, čia visuomet yra kuo užsiimti. Aš dar niekada taip gerai nesusigaudžiau vištų elgesyje, - pasakojo 89 metų buvęs F-1 vadybos galva interviu  „Auto Bild“. – Anksčiau, kai pas mane atvažiuodavo draugų, aš juos visuomet rytais siųsdavau ieškoti kiaušinių pusryčiams. O dabar viską tenka daryti pačiam.

Jei jau apie tai kalbame, tai manosios problemos yra paprasčiausia prabanga: man nėra ko bijoti koronaviruso. Tačiau kartu nėra pojūčio, jog Brazilijos valdžia veiktų suderintai šioje milžiniškoje šalyje, kur labai aukštas skurdo lygis.

Dabar aš daug žiÅ«riu televizorių, daugiausiai – naujienų kanalus ir mane stebina tai, jo politikai negali susitarti šioje krizinėje situacijoje. Paimkime, pavyzdžiui, JAV: D. Trumpas duoda kokį nors pavedimą, tačiau Niujorko valdžia elgiasi visai kitaip. Dėl to žmonės nepasitiki, jie mato neapibrėžtumą.

Antra vertus, džiugina, jog Vokietijos politikai, atstovaujantys skirtingoms partijoms, paprasčiausiai pamiršo apie tai, kad jų pažiÅ«ros skiriasi ir pradėjo kalbėti viena kalba. Taip ir turi bÅ«ti. Matyt, kad dabar didvyriais reikėtų laikyti tuos, kurie, gal bÅ«ti, ir patys bijo, bet mažina kitų baimes. Sunkiais laikas reikalingi bÅ«tent tokie žmonės. Todėl Vokietijai šia prasme pasisekė.

Jei jÅ«s negalite paveikti įvykių tėkmės, reikia veikti prisitaikant prie aplinkybių, beje, labai greitai ir stengtis ieškoti teisingų išeičių“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas