B. Ecclestone'as: „Mercedes“ bando pagąsdinti M. Verstappeną (28)

B. Ecclestone'as: „Mercedes“ bando pagąsdinti M. Verstappeną
logo 2021 Gruodžio 08 d. 13:58, Red Bull/Getty Images

Buvęs „Formulės-1“ vadovas Bernie Ecclestone'as mano, kad šiais metais Lewisas Hamiltonas elgiasi gana nekorektiškai Maxo Verstappeno atžvilgiu. Į finalinį sezono etapą abu pretendentai į titulą atvažiuoja su vienodu taškų skaičiumi ir B. Ecclestone'o nuomone, „Mercedes“ žaidžia psichologinius žaidimus, o tai labai atsiliepia atmosferai, kurioje vyksta dvikova dėl pagrindinio pasaulio čempionato trofėjaus.

„Maxas yra berniukas lyginant su Lewisu, o blogiausia yra tai, kad Hamiltono naudai dirba milžiniška propagandos mašina, - B. Ecclestone sakė interviu naujienų agentūrai AFP. - Maxo atžvilgiu taikomas nuolatinis spaudimas, o dar ir Toto Wolffas nuolat vaikšto pas lenktynių direktorių. „Mercedes“ įvairiapusiškai spaudžia Verstappeną., bando jį pagąsdinti, o tai jau nekorektiški būdai. Tai psichologiniai žaidimai ir Maxui teks išlaikyti rimtus išbandymus, o ne vien gerai nuvažiuoti paskutines lenktynes.

Maxas jau kelerius metus važiuoja F-1 čempionate, bet jis užnugaryje neturi to gatvinio auklėjimo, kurį turi Hamiltonas. Tai užgrūdino Lewiso charakterį ir jis yra nusitaikęs tik į pergales padedant „Mercedes“, nes būtent ši komanda tapo dominuojančia jėga „Formulėje-1“. Psichologiškai Hamiltonas yra kur kas tvirtesnis nei Verstappenas.

Verstappenui tai pirmieji metai, kai jis gavo bolidą, galintį reguliariai kovoti dėl pergalių. Sezonas klostosi neįtikėtinai įdomiai ir visa tai duoda naudą mūsų sportui. Manau, kad ankstesniais metais daugelis žmonių žinodavo, kas nugalės. Gerai, kad dabar viskas vystosi pagal kitokį scenarijų.

Nenoriu nieko blogo sakyti apie Hamiltoną, jis atiduoda visas jėgas ir jis turi milžinišką palaikymą iš komandos pusės“.

Ecclestone'o nuomone, Saudo Arabijos GP etapas jam labiau priminė klubinių lenktynių lygį, todėl jis tikisi, jog lenktynes Abu Dabyje bus kur kas geresnės, o pergalė atiteks tam, kuriam labiau pasiseks.

Bet net jei Hamiltonas iškovos aštuntą titulą, Ecclestone'as pasilieka ties savo nuomone ir nepasiruošęs brito laikyti pačiu geriausiu per visą „Formulės-1“ istoriją: „Juanas Manuelis Fangio buvo palankioje situacijoje, bet jis neprivalėjo likti vienoje konkrečioje komandoje. Lenktynininkai tais laikas pasirašydavo vienerių metų kontraktus, todėl sėkmingiausi galėdavo pereiti į geresnes komandas.

Geriausiu lenktynininku aš visą laiką laikiau Alainą Prostą. Jis paprasčiausiai vairavo bolidą ir jam niekas nesuteikdavo pagalbos. Jam pačiam tekdavo viskuo rūpintis, o jo varžovai visada būdavo labai stiprūs sportininkai.

Manau, kad vaikinas, kuris sėdi prie vairo, kai tik užgęsta šviesoforo šviesos, turi viską daryti savarankiškai. O dabar jie gauna milžiniškus informacijos kiekius iš tų, kurie sėdi serviso juostoje, komandų bazėse Anglijoje ar Italijoje ir sako jiems, ką reikia daryti.

Beje, jei Lewisas neiškovos titulo, tai niekam neturės įtakos. Jis vienareikšmiškai pasiliks pačių geriausių „Formulės-1“ lenktynininkų penketuke. Jis – išskirtinai talentingas ir labai protingas sportininkas. Jei po to jis nutars užsiimti verslu, tai ir jame dirbs labai apskaičiuotai“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2022 sezono taškai: 585.5
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2022 sezono taškai: 613.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (28)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrovas
IP: aa92310 | 12/09 09:32 Atsakyti
Nu kas tas Bernis, palyginus su Lietuvos ,,ekspertais".
Totto
IP: 4bccde6 | 12/09 08:09 Atsakyti
Yuzefas
12/08 20:04

nulenkiu galva pries Berni. O mersedes tai tik geriausia masina, bet ne vairai

Tik per zemai nenulenk,nes Bernie jau nestovi.
Arnius
IP: c081d0d | 12/09 07:47 Atsakyti
Klepsidra
12/08 23:36

Konteksto 0, suvokimo 0, noras komentuoti - didelis

Kokie mes mandrus,o noras komentuoti pas tamsta gal 10 kart didesnis,krc ir vel pro šalį kaip visada
Klepsidra
IP: 624aa83 | 12/08 23:36 Atsakyti
Arnius
12/08 22:17

Ha ha,maradona,tai tas kurio žodis tipo kazka reiškia,dawai muzieju pritsikytojau,nenusikalbam

Konteksto 0, suvokimo 0, noras komentuoti - didelis
Zaibys
IP: 097cb19 | 12/08 23:17 Atsakyti
mUmU
12/08 23:14

Dėl Prosto: pažiūrėkite, kam Bernio interviu duotas: ogi AFP. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Agence_France-Presse
Klausimų?

Va pagaliau kazkam daejo :)
mUmU
IP: 39ccaa8 | 12/08 23:14 Atsakyti
Dėl Prosto: pažiūrėkite, kam Bernio interviu duotas: ogi AFP. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Agence_France-Presse
Klausimų?
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 12/08 22:51 Atsakyti
Tiek
12/08 18:55

Tiek briedo vienam straipsnyje, Bernis beleka pasakytų, kad tik ant Hamiltono uzstumtu, visada stūmė, ant jo ir palaikė tiek Veteli kovojant prieš jį dabar Maxą. Lygina Fangio, realiai jis tuo metu konkurentų neturejo, o eidavo į kitas komandas grynai babkiu vedamas, kas dėl Prosto, čia iš vis absurdas, jis palaikė puikius santykius su tuometiniu fia prezidentu berods taip pat prancūziju, kas bent kiek domisi žino kaip po susidūrimų su sena tas pats prostas ne komanda, tiesiai pas teisėjus eidavo ir sprendimai jam palankūs būdavo, galvot nereikdavo, kad ir nutrauktos varzybos per lietų kai senna pavijo prosta su letesniu bolidu, dabar kuo kaltas hamiltonas saudo arabijoje? Mano supratimu nesąmones darė Maxas, čia turi ant tiek rožinius akinius turėti. Net ir dėl tos pacios propagandos, kiekvienas varzybas rb po skunda, kaltinimai sukciavimu be įrodymų ar bent oficialaus skundo ir pan., Verkimai, kad jie skriaudziami nors Brazilijoje net nesvarstyti, o Saudo Arabijoje tai iš vis patyliu už break testą realios baudos net negavo, gavo baudą kuri nieko nereiskia ir taip etapas po etapo, tai kur čia propaganda? Vien zo, absurdas kažkoks

O pamenu laikus, kai Bernie sulaukdavo Š pilimo dėl savo palaikymo Hamiltonui :) jo paties žodžiai buvo, kad Hamiltonas yra čempionas, kurio reikia F1 ir kad jis tikisi, kad Lewis taps itin sėkmingu, nes tai labai pravers marketingui. Tai nežinau iš kur mintys, kad Bernie nemėgsta Hamio.
Na, o apart to tai Bernie dar F1 dirbdamas retai ką rišlaus ir logiško pasakydavo, o jau kiek metai nuo to praėjo. Gerai kažkas irgi pastebėjo, kad visada geriausiu ir mėgstamiausiu laikė Šumį, dabar jau Prost kažkodėl tokiu tapo. Bet žmogus jau link 10 dešimtį metų eina, reikia ir tai suprast :)
Formule-vienas
IP: 9f791a5 | 12/08 22:23 Atsakyti
Teisingai seniukas šneka. Pagarba.
Arnius
IP: c081d0d | 12/08 22:17 Atsakyti
Klepsidra
12/08 17:57

Maradona kazkada apie Pele sake, kad siam laikas i muzieju. Manau, butu galima ir sitam pritaikyti

Ha ha,maradona,tai tas kurio žodis tipo kazka reiškia,dawai muzieju pritsikytojau,nenusikalbam
Aa
IP: dd9eeda | 12/08 20:17 Atsakyti
Rimas Rimas
12/08 15:03

Oi pavaro senis, tai Redbuliai pastoviai skundus teikia, ne del nieko, tai Verstapenas pastoviai išstumineja hami, o ka Verstapenas be niekieno pagalbos vaziuoja,be radio ryšio, be antro piloto, be mehaniku, *** senis ir tiek, jaučia kad nuplauks jo stafke😂😂😂

Daug itakos sitam "dideliam RB skundimuisi" duoda, tai, kad visi portalai is vieno sakinio 13 straipsniu padaro, kad RedBull zada skustis FIA.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas