B. Ecclestone‘as: S. Vettelio sutartis su „Mercedes“ būtų naudinga F-1 (78)

B. Ecclestone‘as: S. Vettelio sutartis su „Mercedes“ būtų naudinga F-1
logo Gegužės 22 d. 23:19, Ferrari

Buvęs F-1 vadovas Bernie Ecclestone‘as mano, kad Sebastiano Vettelio sutartis su „Mercedes“ komanda būtų naudinga „Formulei-1“.

Apie tai, kad vokietis bus priverstas metų gale palikti „Ferrari“ ekipą buvo oficialiai paskelbta praėjusią savaitę ir nuo tada diskusijos apie sportininko ateitį netyla.

Dabartiniai „Mercedes“ pilotai Lewisas Hamiltonas ir Valtteri Bottas nėra pasirašę naujų sutarčių. Sklinda kalbos, kad „Daimler“ koncernas, kuriam priklauso „Mercedes“, komandoje nori matytį minėtąjį S. Vettelį. Tuo tarpu ekipos vadovas Toto Wolffas yra ne kartą užsiminęs apie lojalumą dabartiniams pilotams.

B. Ecclestone‘as mano, kad „Mercedes“ turėtų rimtai apsvarstyti S. Vettelio kandidatūrą.

„Norėčiau jį pamatyti „Mercedes“ komandoje. Žinoma, norėčiau jį matyti kovojantį su Lewisu. Manau, kad tai būtų naudinga „Formulei-1“, naudinga sportui, geras reginys sirgaliams“, - vokiečių transliuotojui RTL sakė B. Ecclestone‘as.

„Manau, kad jie abu sutaria be problemų. Nesvarbu kokie yra jų ego, jie abu yra labai talentingi. Tad jie sudarytų super komandą. Nemanau, kad Lewisui dėl to kiltų kokių nors problemų. O Sebastianas tikrai norėtų gauti progą pakovoti su juo pilotuojant vienodus bolidus.“

Anot B. Ecclestone‘o, S. Vettelis pastaruosius kelerius metus nebuvo tokioje geroje situacijoje, kokia galėjo mėgautis L. Hamiltonas.

„Michaelio situacija „Ferrari“ komandoje buvo kitokia. Vieną kartą paklausiau jo: „Kas iš tikrųjų vadovauja šiai komandai?“. Ir jis man atsakė: „Aš“. Turbūt dėl to jie pasiekė tiek daug puikių rezultatų.“

„Italų problema ta, kad jie neturi daug lyderių... jie neturi lyderio, mano nuomone. Dabar komandai vadovaujantis Mattia Binotto yra super inžinierius. „Ferrari“ komandoje jis dirba 20 metų.“


Komentarai (78)
petronasss
| 05/23 00:31 Atsakyti
o tai ne su Fernandu? :((((((((
Skirmantas_M
| 05/23 02:06 Atsakyti
Galvoju bus gražiausia, jei tarkim tas geras marketinginis ir šou perėjimas įvyks, o VET ims ir pasikraus nuo HAM be didelio šou. Visgi kol kas galima įtarti, kad taip nutikti net labai gali?
Schmidt logo rėmėjas
| 05/23 13:00 Atsakyti
Situacija labai idomi, kokios jau senai F1 nebuvo. Faktas, kad LH nebevaldo situacijos, kaip tai dare pries pastarajo kontrakto pratesima. O ir paciu Mercedes koncerno vadovu, nera jis labai mylimas, buvo labai daug kritikos LH atzvilgiu, del jo akiplesiskumo, ypac kada uzsiprase 60 milijonu, kiek pacio koncerno vadovai neuzdirba. Beda ta, kad SV greiciausiai sutiktu lenktiniauti ir uz VB atlyginima, kad tik atsidurti Mercedes, kas LH situacija daro labai nepalankia. Jei sis sezonas ivyks, LH beveik garantuotai 7 kart WM, tad MS redordas pakartotas, o paskui belieka arba vaziuoti uz gerokai mazesni atlyginima ir gal netgi su SV salia, arba baigti karjera ir eiti i madu ir sou pasauly.
egiduxx
| 05/24 10:15 Atsakyti
kart
05/23 15:45

Liberty, Bernis, Todtas ir net britų žurnalistai, kurie išreiškė palaikymą idėjai, pamatyti Vettelį Mersuose, kartu lenktyniaujantį su Hamiu susimoke, kad Hamiui algą nurėžt... Mafija ir ne kitaip :)))

Didesnė pusė tavo išvardintų alshaimeriniai seniai kurie jau 10 metų atgal nusikalba.
Vetelistams purvasklaida numetė pora kaulų, o tie kaip hienos tampo, plėšo į visas puses pritraukinėdami kiekvienas į savo pusę, kad tik kažkaip išvartyt vetelio atėjimą į mersus, bet nei vieno racionalaus paaiškinimo ir neteko perskaityti.
Žodžiu darbas nenutrūkstamai vyksta toliau, vartė, vartė kol ferruose silpnai važiavo, dabar sąmokslo teorijas kuria kaip dabar mersam reikalingas vetelis, o hamis ne😂😂😂 dabartinis konceptas mersų nevalina, nelaimi čempionatų ar kas ten negerai, kad vetelis kuris tris metus daugiau už trasos nei trasoje važinėjosi turi ateit gelbėt mersų?
Vokietis vokiškoje komandoje būtinai turi būti? Iki šiol apsiėjo, o dabar mirk, o reikia? Dėl tokios praktikos daugiau nei pusėje komandų važiuotų nacionaliniai lūzeriai.
Šou? Koks tas šou? Kas ten atsitiks tokio, kad vyks šou? Kaip suprantu pernykštis šou nepatiko? Dabar užsiimat kažkokia saviguoda, kad vetelis atėjęs kažkokį šou surengs ir jis ten labai reikalingas, bet ar toks šou komandai reikalingas? Kažkokius mistinius reitingus pekeltų? Kas mersam iš tų reitingų? Čia liberčiams aktuoalau, bet ne mersams, todėl liberčiai ir proteguoja šitą deelą, mersam rūpi, tik taurės kurias jie ir laimi, bet ne kažkoks mistinis šou. Sumažins hamiui čiut algą ir visi gyvens ilgai ir laimingai.
Schmidt logo rėmėjas
| 05/23 09:16 Atsakyti
Kas sako, kad isvis LH Mercedes liks. Siuo metu jis neturi jokiu svertu derybose del naujos sutarties. Nepamirskit, kad Mercedes yra DE komanda, o F1 DE yra antra populiariausia sporto saka po futbolo, kur siuo metu Mercedes, del paskutiniu metu F1, yra ypac nepopuliarus, netgi daugelio, kartu su LH priesaky nekenciami. Tad, jei Mercedes nuspres, kad SV ju populiaruma DE stipriai pakels i virsu, jie neklaus LH nuomones ir pasirasys pirmiausiai sutarty su SV ir tada pasiulys LH likti ju salygom, arba jei nepatinka iseiti. Detas Toto priesinimasis, gali buti tik del akiu, ale lojalumas dabartiniams pilotams. Nesakys juk taip tiesiai, o SV atsirado rinkoj, tad LH mums nebereikalingas. Beja Toto pats pasake, jei mano draugas Niki butu gyvas, jis be abejones noretu matyti SV musu komandoj. Tad bus, kaip Mercedes AG panores.
sambobmhs logo rėmėjas
| 05/23 09:51 Atsakyti
vaidas0023
05/23 09:33

Mb ziauriai turetu liusytes alga apkarpyti, vetelis jau dabar dirba mb :))

Teisingai pasakyta - Vettelis jau dabar dirba Mersams.
Schmidt logo rėmėjas
| 05/23 13:19 Atsakyti
Skirmantas_M
05/23 13:14

Toks klausimas. O kaip būtų jei rekordą tiesiog pakartoji? Ar netaptum tiesiog nauju rekordininku? Kaip kad tarkim pakartoji tą patį laiką, tai rekordas tada pakartojusiam.

Ne, taptum lygus su tuo, kieno rekorda pakartojai. Tai ir klausimas, ar LH vaziuos gerokai pigiau pagal Mercedes salygas ir bandys paimti 8 WM, ar nuspres visai nebevaziuoti. LH reikia Mercedes daug labiau, nei Mrcedes LH. O po 30 - 40 milijonu atlyginimai, greiciausiai F1 bus praeitis po coronos.
Schmidt logo rėmėjas
| 05/23 13:35 Atsakyti
Skirmantas_M
05/23 13:32

Suprantu. Žinai, jei galvojau, kad viskas su sudėtim +- aišku, dabar jau, turiu pripažinti, nebesuprantu kas bus.

Labiausiai butu gaila, jei neivyks nieko ir viskas liks kaip buve.
egiduxx
| 05/23 14:18 Atsakyti
Schmidt logo rėmėjas
05/23 13:19

Ne, taptum lygus su tuo, kieno rekorda pakartojai. Tai ir klausimas, ar LH vaziuos gerokai pigiau pagal Mercedes salygas ir bandys paimti 8 WM, ar nuspres visai nebevaziuoti. LH reikia Mercedes daug labiau, nei Mrcedes LH. O po 30 - 40 milijonu atlyginimai, greiciausiai F1 bus praeitis po coronos.

Nu nu mersam hamio taip nereikia, kaip jam mersų? A tai po pastarųjų vetelio sezonų galima taip tvirtai statyti, kad atleidžiam hamį ir imam vetelį, nes jis100% ims čempą? Mersai durni ir nematė vetelio prasto važiavimo? Kas dar šias eskalacijas palaiko, tai tik todėl, kad hamiui algą nurėšt, bet nieko daugiau, mersam vetelis nėra toks reikalingas kaip veteliui mersai.
Ir išvis iš kur tos kalbos, kad va jei vetelis ateina į mersus prie hamio, tai šou garantuotas!!! O koks tas šou ten būtų nieks ir nepaaiškina, kas ten atsitiktų nesuprantu? Tipo vetelis pakiltų iš pelenų, o hamis smuktų žemėn staiga? Jei cirko užsimanė liaudis, tai reikėjo vetelį proteguoti, kad ferraryje jį paliktų, tada būtų šou, bet ne, tipo gavo kruopų nuo pienburnio naujoko, kad nešt skūrą reikėjo lauk, o va prie hamio mersuose jis sužverės stebuklingai ir pasaulis kažkokį tai fenomeną pamatys.
Larensas
| 05/23 15:23 Atsakyti
feteliaus atėjimas tik galėtų pablogint mercedeso ir hamiltono santykius. aišku, verksniukas būtų patvarkytas be vargo, čia nebent visiškas lunatikas gali įsivaizduot kažkokią kovą, bet galėtų parodyt savo kaprizų neužsukdamas į boksus reikiamu laiku arba užsukdamas visai nelaiku, tik tokiais būdais "kovodamas" su reperiu, nes ant komandos nurodymų jam nusispjaut dar nuo redbulio laikų. o nervai jo irgi pakankamai pakrikę, kad starto metu užplaukus, abu mercedesai būtų ištaškyti. ir šiaip, niekam nereikalingą senstantį veikėją imt, kuriam dar netgi turbūt mokėt reikėtų. kvaila būtų. netgi šūmachero paėmimas kvailai atrodė, bet čia tai išvis būtų... beliktų laukt, kol redbulis gerą bolidą sukonstruotų.
×

TOP naujienos