B. Ecclestone‘as: S. Vettelio tikslas - šiemet įveikti C. Leclercą (1)

B. Ecclestone‘as: S. Vettelio tikslas - šiemet įveikti C. Leclercą
logo Birželio 25 d. 21:22, Ferrari

Buvęs F-1 vadovas Bernie Ecclestone‘as mano, kad Sebastianas Vettelis šiemet turės tik vieną tikslą - įveikti komandos draugą Charlesą Leclercą ir taip įrodyti, kad „Ferrari“ padarė klaidą nepasirašiusi su juo naujos sutarties.

Anot brito, vokietis šių metų sezone tikrai nesuks per daug galvos dėl vietos „Mercedes“ ekipoje. Anot jo, jam bus svarbiausia greičiu pranokti komandos draugą tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse.

„Sebastianas turi vieną tikslą - greičiu pranokti Charlesą tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse“, - duodamas interviu „Blick“ sakė B. Ecclestone‘as.

Britas išreiškė viltį, kad „Ferrari“ elgsis sąžiningai su pilotu, kuris po šio sezono paliks komandą.

„Italai gali pamiršti vidaus taisykles. Aš tiesiog tikiuosi, kad jie elgsis sąžiningai su Sebastianu. Jis yra atsargus ir psichologiškai itin stiprus, tad jis išgyvens tokią situaciją. Sebastianas yra tikras profesionalas.“

Kalbant apie lenktynių transliacijas, B. Eccleston‘as neigiamai įvertino žinią, kad „Liberty Media“ nepavyko pasiekti susitarimo su Vokietijos transliuotoju RTL.

„RTL pasitraukimas iš „Formulės-1“ yra susijęs su Vetteliu. Be jo, vokiečiai neturės sportininko, kuris kovos dėl aukštų rezultatų. Bus įdomu sužinoti kaip į tai reaguos Šveicarija ir Austrija.“


Komentarai (1)
×

TOP naujienos