B. Ecclestone‘as: taisyklių nekeisčiau dar tris metus (1)

B. Ecclestone‘as: taisyklių nekeisčiau dar tris metus
logo 2020 Kovo 29 d. 18:15, Red Bull Content Pool / Getty Images

Buvęs F-1 vadovas Bernie Ecclestone‘as mano, kad dabartinė sporto komercijos teisių savininkė „Liberty Media“ turėtų nekeisti taisyklių dar tris metus.

Dėl koronaviruso pandemijos šių metų sezonas iki šiol neprasidėjo ir nežinia ar šiais metais bus iš viso surengtos bent vienos lenktynės. Atsižvelgus į situaciją buvo priimtas sprendimas naujo techninio reglamento įsigaliojimą atidėti metams. Tiesa, biudžeto lubos turėtų įsigalioti jau 2021 m.

B. Ecclestone‘as mano, kad taisyklių nereiktų keisti dar tris metus.

„Aš taisyklių nekeisčiau dar tris metus. „Liberty“ reikia pertvarkyti tam tikrus dalykus. Vienas iš dalykų, kuriuos aš sukurčiau, tai komandinę įskaitą. Vis dar turėtume lenktynininkų įskaitą ir konstruktorių įskaita dėl didžiojo ketverto, ar kaip kitaip juos pavadinti“, - pasakojo B. Ecclestone‘as.

„Tada silpnesnėms komandoms sezonui duočiau po dvi važiuokles, du variklius ir leisčiau varžytis už 30 milijonų svarų sterlingų per metus. „Ferrari“ ir „Mercedes“ per metus išleidžia dešimt kartų daugiau. Žinant, kad reglamentas išliktu tas taps, o taisyklės visiems aiškios, komandos su tokiu biudžetu turėtų neblogą šansą iškovoti prizinę vietą, o palankiai susiklosčius situacijai, galbūt net pavyktų nugalėti. Metų gale, ekipa, geriausiai pasirodžiusi su tokiu biudžetu, būtų pripažinta nugalėtoja komandinėje įskaitoje.“


Komentarai (1)
barkasa
| 03/29 21:15 Atsakyti
Genijus
×

TOP naujienos