B. Epsteinas: lenktynės Majamyje stovėjimo aikštelėje – keista idėja (2)

B. Epsteinas: lenktynės Majamyje stovėjimo aikštelėje – keista idėja
logo 2019 Lapkričio 04 d. 11:52, Miami

„Formulės-1“ ir „Liberty Media“ savininkai deda visas pastangas, kad F-1 lenktynės įvyktų Majamyje. Pagrindu paimtas projektas, kuris numato miesto trasą pastatyti „Hard Rock Stadium“ stadiono apylinkėse. Autodromo Ostine vykdomasis direktorius Bobby Epsteinas mano, kad lenktynių tokioje vietoje organizavimas neigiamai atsilieptų „Formulės-1“ įvaizdžiui.

„Idėja rengti lenktynes Majamyje buvo ta, kad šiame mieste atsirastų trasa miesto centre ir būtų matomi gražūs vaizdai antrame plane, - pareiškė B. Epsteinas. – „Formulėje-1“ norima, kad lenktynės būtų rengiamos vaizdingose vietovėse visame pasaulyje, todėl man keistai atrodo mintis rengti varžybas trasoje, pastatytoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Mes nesijaudiname, kad šios lenktynės paveiks mūsų bilietų pardavimo rezultatus. Aš neabejoju, kad sirgaliai džiūgaus. Problema ta, kad trasa bus ne itin efektyvi ir tai gali sukelti neigiamą įvaizdžio efektą ilgalaikėje perspektyvoje.

Man ne problema, kad dar vienos lenktynės įvyks toje pačioje laiko juostoje kaip ir mūsų. Aš visuomet sveikinau etapų skaičiaus JAV padidinimą, bet tik jei viskas bus padaryta teisingai. Mums teko spręsti problemas, kurias sukėlė etapo Meksikoje atgaivinimas, akivaizdu, kad Mechike suorganizavo puikias varžybas.

Kai „Liberty Media“ nupirko „Formulę-1“, mes buvome vieninteliais F-1 organizatoriais JAV rinkoje ir mes buome labai sėkmingi. Kaip manote, ar tarėsi jie su mumis kokias nors klausimais? Ar prašė pagalbos vystant „Formulę-1“ JAV rinkoje? Ar klausė mūsų patarimų? Į visus šiuos klausimus aš atsakysiu neigiamai“.

Kalbėdamas apie JAV GP etapo Ostine sėkmę, B. Epsteinas pridūrė, kad šiais metais lenktynių dieną autodrome apsilankė 130 tūkst. žiūrovų.


Komentarai (2)
egis01
| 11/04 14:51 Atsakyti
O parkinge lenktyniaujant reikes atbulam isiparkuoti i stovejimo vieta? Kur tik nepadarys lenktyniu del pinigu...
talianas
| 11/04 12:30 Atsakyti
Kai žiūrim lenktynes per RTL, beveik pusę laiko užima reklama, kurios metu, vykstant formulės varžyboms parodo formulės anonsą , taip pat reklomos, kurių metų rodo kaip bičas su pjūklu šoka, bučiuojasi ir ženyjasi (vokiškas humoras), tai prie viso to, varžybos aikštelėje, tikrai nekenkia įvaizdžiui.
×

TOP naujienos