B. Faminas: santykiai tarp vairuotojų nėra svarbūs

B. Faminas: santykiai tarp vairuotojų nėra svarbūs
logo Birželio 14 d. 14:00, Alpine F1

„Alpine“ prieš kurį laiką pranešė, jog po sezono komandą paliks ilgametis vairuotojas Estebanas Oconas. „Alpine“ vairuotojų tarpusavio santykiai nebuvo idealūs, o tai buvo viena iš priežasčių atsisveikinti su E. Oconu.

Ekipa siekia išlaikyti kitą savo lenktynininką Pierre‘ą Gasly. Tačiau, kaip sako „Alpine“ vadovas Bruno Faminas, renkantis antrąjį vairuotoją svarbiausias kriterijus bus profesionalumas, o ne garantija, kad tarp komandos draugų nekils konfliktų.

„Manau, kad santykiai tarp vairuotojų nėra svarbūs. Svarbiausia profesionalumas. Mums reikia profesionalių vairuotojų. Jie turi dirbti kartu. Gebėjimas dirbti kartu su kitu vairuotoju, yra darbo dalis“, - sakė B. Faminas.

Jis taip pat patvirtino, jog viena iš galimybių yra rezervinis pilotas Jackas Doohanas.

„Jis tikrai yra viena iš galimybių. Mes jį tam ruošiame. Mes jį neseniai testavome, apskritai jo testavimo programa yra intensyvi ir mes patenkinti rezultatais. Pažiūrėsime, kaip jis tobulės toliau. Jis tikrai yra vienas iš mūsų variantų“, - pasakojo B. Faminas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061