B. Senna: suklydau stabdydamas

B. Senna: suklydau stabdydamas
logo 2011 Rugpjūčio 28 d. 18:29, Renault/LAT Photographic
Puikiai šeštadienį Belgijos GP kvalifikacijoje pasirodęs naujasis „Renault“ pilotas Bruno Senna viską nubraukė sukeldamas avariją jau pirmajame lenktynių posūkyje.
Pavėlavęs stabdyti brazilas atsitrenkė į taip pat vakar puikiai pasirodžiusį Jaime Alguersuari. Šio „Toro Rosso“ bolidas po to trenkėsi į Fernando Alonso „Ferrari“. Smūgio metu lūžo ispano vairuojamo automobilio pakaba ir pilotas turėjo iškart pasitraukti iš tolimesnės kovos.
Po avarijos B. Senna buvo priverstas sustoti boksuose naujo priekinio sparno, o vėliau dar kartą suko į techninio aptarnavimo juosta atlikti už avarijos sukėlimą skirtos pravažiavimo baudos. Finišą pilotas pasiekė tryliktas.

„Prieš tai niekada nebuvau atvažiavęs į pirmąjį posūkį su tiek daug kuro bolide, todėl, deja, blogai įvertinau stabdymo tašką“, - kalbėjo B. Senna, pernai visą sezoną lenktyniavęs HRT gretose, tačiau šiemet startavęs pirmąjį kartą.
„Atsiprašau Alguersuari. Man pasisekė, pakaba nebuvo pažeista, todėl galėjau tęsti lenktynes“, - kalbėjo brazilas.
„Padariau klaidą, tą lėmė vienuolika praleistų lenktynių. Galbūt turėjau būti atsargesnis, tačiau esu čia tam, kad lenktyniaučiau, ir norėjau lenktyniauti“, - aiškinosi pilotas.
„Manau, kad buvome visai greiti. Įgijau geros patirties važiuojant abiejų rūšių padangomis, todėl dabar nekantriai laukiu Monzos“, - pridūrė jis.
Primename, kad B. Senna pakeitė iš „Renault“ komandos prieš lenktynių savaitgalį Belgijoje atleistą Nicką Heidfeldą.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794