B. Zehnderis: mes pandemijos periodą įveikėme garbingai

B. Zehnderis: mes pandemijos periodą įveikėme garbingai
logo 2020 Gruodžio 28 d. 10:15, Sauber

Per visą pasibaigusį „Formulės-1“ sezoną buvo atlikta daugiau kaip 80 tūkst. COVID-19 testų, vien tik „Alfa Romeo“ komandoje jų buvo padaryta 3242. Interviu „Blick“ Hinvillo komandos direktorius Beatas Zehnderis papasakojo apie tai, kaip komanda pergyveno šį sunkų sezoną, kuris buvo pažymėtas koronaviruso ženklu.

Beatas Zehnderis: „Situacija šiame sezone buvo tiesiog beprotiška. Komandai teko daug ką išlaikyti, bet mes visuomet kliovėmės žmonių sveiku protu ir asmenine atsakomybe. Galiausiai pandemijos metą mes išgyvenome gana garbingai. Džiaugiuosi savo komanda.

Reikėjo nuolat koreguoti komandos veiklą ir adaptuotis. Tai buvo aukštasis pilotažas“.

Iš daugiau nei 80 tūkst. testų, kurie buvo atlikti visiems, kas dalyvavo lenktynėse. Pagal oficialią statistiką, buvo nustatyti tik 94 teigiami rezultatai. Gaila, bet tarp jų buvo ir trys pilotai – Sergio Perezas, Lance‘as Strollas ir Lewisas Hamiltonas.

„Mūsų komandoje buvo atlikti 3242 testai trasose ir komandos bazėje Hinville, - tęsė B. Zehnderis. – Aš pats per 24 savaites 40 kartų dariausi šį testą. Mes griežtai atskyrėme kolektyvą, kuris dirba ekipos bazėje ir visus likusius. Hinville testai buvo daromi tik tiems, kam pasireiškė kokie nors simptomai. Galiausiai buvo gauti 7 užsikrėtimo atvejai, iš jų net keturi – Sočyje.

Negalima pasakyti, kad Rusijos sirgaliai pavyzdingai laikėsi visų apribojimų. Pavyzdžiui, jie bandė su manimi padaryti selfį be kaukių. Nieko nuostabaus, kad mūsų aptarnavimo tarnyboje 4 testai buvo teigiami.

Rytą prieš lenktynes Portugalijoje virusas buvo nustatytas vienam iš mūsų svečių zonos aptarnavimo grupės narių. Bahreine koronavirusas buvo aptiktas vienam iš inžinierių, jis tuoj pat buvo izoliuotas, o Abu Dabyje jį pakeitė kitas specialistas.

Mes turime padėkoti Šveicarijos aviakompanijai „Edelweiss“ už tai, kad jų lėktuvai skraidino mus į visas lenktynes, o ir kaina buvo gana normali. Britų komandos negalėjo sau to leisti.

Kadangi mūsų darbuotojai gyvena net aštuoniuose Šveicarijos kantonuose, man dažnai teko derėtis su vietos sveikatos apsaugos valdžia dėl karantino sąlygų. Ir dvi tarnybos nuolat mums atsakydavo. Kokios būtent, nesvarbu“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos