Bahreino GP: penktadienio treniruotės Nr. 2 (112)

Bahreino GP: penktadienio treniruotės Nr. 2
logo 2010 Kovo 12 d. 14:50, Mercedes
Antrosiose Bahreino GP penktadienio treniruotėse visus beveik pusės sekundės persvara pranoko „Mercedes“ komandos lenktynininkas Nico Rosbergas.
Vokietis atnaujintos Sakhiro trasos ratą įveikė per 1 min. 55,409 sek. Tai daugiau nei sekunde geresnis rezultatas nei ryte pavyko pasiekti tuomet greičiausiu buvusiam „Force India“ atstovui Adrianui Sutilui.
Antrąjį dienos rezultatą, nuo N. Rosbergo atsilikęs 0,445 sek., užfiksavo greitu padangų dėvėjimusi treniruotėse besiskundęs „McLaren“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas. Trečiąją ir ketvirtąją vietas taip pat okupavo šių dviejų komandų pilotai, atitinkamai Michaelis Schumacheris ir Jensonas Buttonas.
Nesėkmingai treniruotės susiklostė „Red Bull“ komandai. Markas Webberis įveikė tik kelis ratus, o po to stovėjo boksuose dėl varančiojo veleno gedimo. Penktąjį rezultatą užfiksavęs Sebastianas Vettelis dukart apsilankė už trasos ribų.
Sėkmė nesišypsojo ir kitai „Red Bull“ priklausančiai komandai, „Toro Rosso“. Sebastienas Buemi dėl gedimo praleido visą šią treniruočių sesiją, o bolido nesuvaldęs Jaime Alguersuari tik vos vos išvengė susidūrimo su barjerais.
Tarp tarsi atskiroje klasėje važiuojančių naujokių šįkart geriausiai pasirodė „Lotus“, pastebimai pranokusi „Virgin“.
Pirmuosius ratų įveikimo laikus pagaliau užfiksavo ir HRT – Bruno Sennai pavyko įveikti net 17 ratų. Karunas Chandhokas, tuo tarpu, penktadienio važiavimus praleido dėl dar neparuošto bolido.

Komentarai (112)
rokas 1
| 03/13 09:02 Atsakyti
Tai jeigu Bruno Senna i rata atsilieka ant 13 sek mazdaug.Tai per lenktynes apie valanda atsiliks:D
gytisz
| 03/13 08:08 Atsakyti
Mister_GOD > Būtent, dabartinis "Campos" pavadinimas būtent toks.
Mister_GOD
| 03/12 23:23 Atsakyti
Aš kaip visada per žiemą truputį užmigau, HRT=Campos?
PR
| 03/12 22:12 Atsakyti
BigUns > toks, kuriam sportas tik patinka, neturės ką pasakyti. Pasižiūrėk, kas tokie yra geriausi užsienio komentatoriai. Tai žmonės, kurie visą gyvenimą aktyviai ir iš labai arti domisi sportu. Pameni tokį "Komentatorių mūšį", kuriame buvo bandoma išrinkti krepšinio komentatorių? Ten puikiai matėsi, kad neužtenka net ir rimto domėjimosi sportu. Reikia ir sugebėjimo kalbėti. Geriausi kandidatai būtų radijo ir televizijos darbuotojai, tačiau kažin ar tarp jų atsirastų rimtesnių F-1 žinovų. Pažiūrėk, kokį žalią žmogų Viasatas surado :) Dar būtų galima ieškoti tarp žurnalistų, bet ir tokių pas mus praktiškai nėra.
Mantas18
| 03/12 21:11 Atsakyti
Dvi formules viename! sirgsiu uz mersus stiprioje lygoje ir uz lotusus silpnoje lygoje...
0 107% nereikalinga... naujokes nevaziuotu tada i etapus...
Manvydas---> palauk kvalos bus tau naujokes toliau!
gytisz
| 03/12 21:09 Atsakyti
Labai įdomu, kaip seksis Karunui. "HTR" bus pragariškai sunku šį savaitgalį. Manyčiau, jog indui seksis panašiai, kaip pereitame sezone sekėsi jaunajam ispanui Chame. Be abejo, kažko daugiau tikėtis būtų sunku, tačiau sėkmės naujokams.
Mone55
| 03/12 21:00 Atsakyti
Vat rykiuote ir aiski :DDD!!!
Manvydas
| 03/12 20:58 Atsakyti
nezinau ar kas pastebejo, bet 107% taisykle nuskriaustu tik HRT komanda :) 107% yra 2:03 apytikslaii :)
svayux
| 03/12 20:50 Atsakyti
Go go! ;)
gwx
| 03/12 19:45 Atsakyti
***PIRMYN*MERCEDES*** go mersedes los mercedes
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas