Baku gali kilti chaosas dėl pakeisto savaitgalio formato

Baku gali kilti chaosas dėl pakeisto savaitgalio formato
logo 2023 Balandžio 22 d. 16:24, Ferrari

Balandžio pabaigoje lenktynės bus pratęstos Kaspijos jÅ«ros pakrantėje – etapas Baku pirmą kartą vyks su sprinto lenktynėmis šeštadienį. Galutinė etapo tvarka dar nėra patvirtinta (tai numatoma padaryti antradienį), bet yra rimtas pagrindas teigti, jog Azerbaidžane vyks dvi kvalifikacijos ir dvejos lenktynės.

Baku ir anksčiau reguliariai matydavome labai rimtas avarijas, o šÄ¯kart komandos turės tik vieną treniruotę, per kurią reikės pasiruošti kovoms dėl pozicijų.

Kiek anksčiau etapą su sprintu sukritikavo „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris, o dabar prie jo dar prisijungė ir „Williams“ vadovas Jamesas Vowlesas.

„MÅ«sų laukia sprinto formatas su kiek pakeista tvarka, - sakė jis. - Dabar užkulisiuose baigiamas darbas ties detalėmis ir jų taikymu.

Bet nepriklausomai nuo visko, kokios bus naujos taisyklės, sprinto savaitgalis tokioje trasoje su siaurais ir vingiuotais ruožais prie senosios pilies tikriausiai prives mus prie chaoso. Mes tikrai čia turėsime problemų“.
Pradedant Baku. „Formulės-1“ sirgalių laukia 10 etapų per 14 savaičių iki pat vasaros pertraukos. Kalbėdamas apie tai, kaip sezonas klostosi „Williams“ komandai, buvęs Toto Wolffo patikėtinis sakė: „Kol kas praėjo tik trys etapai iš 23 ir pirmas žodis, kuris ateina į galvą prasidėjus čempionatui, kad jis yra „teikiantis vilčių“.

Kol kas mes esame toje peletono zonoje, kur yra galimybė pakovoti dėl taškų, ar visai šalia jos. Taip, čempionate mes kol kas dešimti su vienu tašku, bet tai nėra tikras mÅ«sų dedamų pastangų atspindys ir mÅ«sų bolido galimybės“.

Alexas Albonas Australijoje važiavo šeštas, bet sudaužė bolidą avarijoje ir lenktynių nebaigė.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218