Barselona tikisi pasirašyti ilgalaikį kontraktą

Barselona tikisi pasirašyti ilgalaikį kontraktą
logo Spalio 19 d. 15:43, Williams

Praėjusį šeštadienį nauju „Circuit de Barcelona-Catalunia“ autodromo prezidentu buvo paskirtas Ramonas Tremosa, žinomas politikas ir ekonomistas, Barselonos universiteto profesorius, o nuo šio rugsėjo užimantis ir Katalonijos vyriausybės ekonomikos ir švietimo ministro postą.

Ispanijos laikraštis „Marca“ rašo, kad ši žinia gali turėti du svarbius tęsinius: visų pirma, patvirtinta 2019 m. ataskaita apie autodromo veiklą, planiniai nuostoliai pernai sudarė 1,5 mln. eurų. Juos galima laikyti minimaliais, kadangi jau yra susitarta, jog autodromas gaus paramą iš Barselonos savivaldybės ir provincijos vyriausybės - o tai - 400 tūkst. ir 1,4 mln. eurų atitinkamai.

Antra, R. Tremosa nusiteikęs pratęsti kontraktą su „Formulės-1“ vadovybe ir gauti teises toliau rengti Ispanijos GP etapus, ispanai nori ilgamečio kontrakto. Beje, jis tikisi su „Liberty Media“ atstovais susitikti dar spalį, nors laiko iki šio mėnesio pabaigos liko visai nedaug.

Etapas Katalonijos žiede yra įtrauktas į juodraštinį F-1 2021 m. čempionato tvarkaraštį, bet kol kas tai neoficiali versija, pagal kurią etapas Barselonoje numatytas gegužės 9 d.

Blogėjanti epidemiologinė situacija daugelyje Europos šalių byloja, kad sporto renginių organizavimas gali ilgai išlikti neapibrėžtas. Galima nuspėti, jog „Formulės-1“ vadovybė, jau turėdama šių metų patirtį, pasistengs numatyti keletą alternatyvių scenarijų ir dėl to dar ne kartą keisis ne tik datos, bet ir trasos, kuriose galės įvykti kito sezono lenktynės.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas