Baudas gavo L. Strollas ir L. Sargeantas (2)

Baudas gavo L. Strollas ir L. Sargeantas
logo 2023 Lapkričio 24 d. 16:51, WilliamsF1

Lance'as Strollas ir Loganas Sargeantas gavo baudas Abu Dabyje už pavojingų situacijų sudarymą pirmoje treniruotėje Yas Marina trasoje.

„Aston Martin“ lenktynininko atveju teisėjų formuluotė buvo tokia: „Jis labai lėtai važiavo tarp 15 ir 16 posÅ«kių, nors tam nebuvo akivaizdžių priežasčių ir komanda už tai buvo nubausta 5 tÅ«kst. eurų bauda“.

Sprendžiant iš paaiškinimo, kurį pateikė L. Strollas iškviestas pas teisėjus, jis veidrodžiuose nematė, kad prie jo artėja „Mercedes“ bolidas su Fredericu Vesti prie vairo, o komanda taip pat nespėjo įspėti kanadiečio.

Sargeanto pažeidimas buvo užfiksuotas toje pačioje vietoje, t. y. tarp 15 ir 16 posÅ«kių, bet teisėjų formuluotė kiek kitokia: „klaidingi veiksmai trasoje“. Už tai Sargeantas gavo oficialų įspėjimą (antras įspėjimas šÄ¯ sezoną), o „Williams“ nubausta tokia pačia bauda – 5 tÅ«kst. eurų.

Loganas ruošÄ—si savo greitajam ratui, kartu su savo inžinieriumi buvo susikoncentravęs ties tuo ir jis buvo įspėtas, kad prie jo artėja „Alpine“ mašina, kurią pilotavo Jackas Doohanas likus sekundei iki to. Situacija iš tiesų buvo pavojinga ir galėjo baigtis avarija.

Ä®spėjimą Sargeantas gavo štai už ką: „per daug vėlai pakeitė judėjimo kryptį vietoje to, kad bÅ«tų likęs nuspėjamoje trajektorijoje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
O Max
IP: e91f611 | 11/24 16:57 Atsakyti
O maxas negavo už nesąmonių darymą pit exit? :) kažkokia parodija, FIA-RB championship
Lauris
IP: 1f5c778 | 11/24 19:40 Atsakyti
Niekas negavo iš jų naudos. Komandos gavo
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237