BBC: N. Hulkenbergas pereina į „Sauber“

BBC: N. Hulkenbergas pereina į „Sauber“
logo 2012 Spalio 14 d. 13:27, Force India
Šiemet „Force India“ bolidą vairavuojantis Nico Hulkenbergas pasirašė sutartį su „Sauber“ komanda ir atstovaus jai nuo kito sezono, skelbia britų BBC.
Ekipa kol kas atsisako oficialiai patvirtinti tokią informaciją, tačiau jos ir neneigia. Organizacijos vadovė Monisha Kaltenborn sakė įvardinsianti abu 2013 m. sudėties lenktynininkus iki šio sezono pabaigos.
BBC teigimu, N. Hulkenbergo komandos draugu greičiausiai taps šiemet GP2 čempionate trečiąją vietą užėmęs Estebanas Gutierrezas. Tai padėtų ekipai išlaikyti su Sergio Perezu, po šio sezono pereisiančio į „McLaren“, atėjusius rėmėjus iš Meksikos.
N. Hulkenbergo ir E. Gutierrezo duetas reikštų, kad „Sauber“ komandoje ir galbūt visoje „Formulėje-1“ nebeliks vietos trečiąją vietą Japonijos GP lenktynėse užėmusiam Kamui Kobayashi.
„Force India“ gretose N. Hulkenbergą pakeisti, BBC duomenimis, susirungs buvę „Toro Rosso“ pilotai Jaime Alguersuari, šiemet dirbęs „Pirelli“ padangų bandytoju, ir Sebastienas Buemi bei vokiečio prieš šį sezoną iš ekipos sudėties išstumtas Adrianas Sutilas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0