Belgijos GP: penktadienio treniruotė Nr.1 (7)

Belgijos GP: penktadienio treniruotė Nr.1
logo 2019 Rugpjūčio 30 d. 13:59, Ferrari

Penktadienio rytą pirmoje treniruotėje greičiausias Spa trasoje buvo Sebastianas Vettelis, vieną ratą įveikęs per 1:44.574 sek., maždaug dviem dešimtosiomis sekundės aplenkęs komandos draugą iš „Ferrari“ Charlesą Leclercą ir beveik sekunde – „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną.

Po vasaros pertraukos komandos sugrįžo prie darbo Belgijoje. Daug komandų paruošÄ— naujienų, daugelis pakeitė ir jėgos agregatus – trasos Spa ir Monzoje yra reiklios jėgainių galingumui – pirmoji treniruočių sesija padėjo įvertinti naujų jėgainių efektyvumą.

Williams“ komandoje prie George‘o Russello bolido vairo atsisėdo atsarginis pilotas Nicholas Latifi, o visose likusiose komandose dirbo pagrindiniai pilotai.

Vasaros pertraukos metu „Red Bull“ ekipoje įvyko pasikeitimai – ryte prie RB15 vairo atsisėdo Alexanderis Albonas, o Pierre‘as Gasly pratinosi prie „Toro Rosso“ mašinos vairo.

Per atostogas Kimis Raikkonenas susižeidė koją, todėl „Alfa Romeo“ dėl viso pikto pasikvietė atsarginį lenktynininką Marcusą Ericssoną, kuris stebėjo treniruotę iš ekipos boksų.

Lewiso Hamiltono mašina prarado tempą ir inžinierius paprašÄ— britą sugrįžti į serviso zoną, kur Lewisas savo W10 perdavė mechanikams – iškilo problemų su akseleratoriaus pedalu, teko pakeisti visą mazgą ir greitai Lewisas išvažiavo vėl į trasą.

Išvažiuojant iš paskutinio posÅ«kio, iš pradžių apsuko Kubicą, o po to – Kvyatą, tačiau be pasekmių mašinoms.

Lance‘o Strollo bolidas prarado dalį variklio gaubto tiesiojoje prieš penktą posÅ«kį, keletui minučių buvo paskelbtas virtualaus saugos automobilio režimas.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai


Komentarai (7)
Despacito
| 08/30 14:55 Atsakyti
Grengas
08/30 14:36

O Latifi dėl kokių bėdų neužfiksavo jokio laiko?

Užfiksavo, 0.2 ar 0.3 geresni laiką nei Kubica
fnatic
| 08/30 14:54 Atsakyti
O Gasly matyt ir su Toro Rosso nesusitvarko, jei su Red Bull vilkosi viduryje, tai su Toro Rosso pačiam pačiam gale vilksis? :D

Atsiprašau už du postos iš eilės, moderai būkit gailestingi.
fnatic
| 08/30 14:53 Atsakyti
Nors ir treniruotė ir anksti kažką sakyti, bet Albonas Maxo Verstapeno lygyje.
Grengas
| 08/30 14:36 Atsakyti
O Latifi dėl kokių bėdų neužfiksavo jokio laiko?
YZF
| 08/30 14:21 Atsakyti
Pit Crew
08/30 14:19

Gal palaukiam lenktynių ir tada darom išvadas?:) O tai paskui vėl rėkaus čia etatiniai, kad Ferrari tik treniruotėse laimi:)

Na taip, yra tikimybe ir tokiam ivykiu scenarijui.
Pit Crew
| 08/30 14:19 Atsakyti
YZF
08/30 14:15

Nu va, greita trasa ir Ferrari vel savo vietose. #Honda #atsigauna.

Gal palaukiam lenktynių ir tada darom išvadas?:) O tai paskui vėl rėkaus čia etatiniai, kad Ferrari tik treniruotėse laimi:)
YZF
| 08/30 14:15 Atsakyti
Nu va, greita trasa ir Ferrari vel savo vietose. #Honda #atsigauna.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas