Bernie: negalime priversti komandų vykti į Bahreiną (16)

Bernie: negalime priversti komandų vykti į Bahreiną
logo 2012 Balandžio 10 d. 08:40, Occupy Bahrain
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as pripažino, kad neramumų toliau krečiamo Bahreino GP lenktynės gali neįvykti ir šiemet, rašo britų „The Times“.
„Jei komandos nenori ten vykti, mes negalime jų priversti“, – pareiškė milijardierius, vienas iš pagrindinių etapo protestų draskomoje Artimųjų Rytų šalyje šalininkų.
Nerimo ženklai ekipų tarpe, tuo tarpu, vis labiau auga. Britų „The Guardian“ rašo, kad kai kurios komandos jau išreiškė norą atidėti lenktynes, motyvuodamos tai rūpesčiu dėl savo darbuotojų saugumo.
„Galvodamas apie galimą kelionę į Bahreiną, jaučiuosi labai neramiai. Nuoširdžiai kalbant, vienintelė galimybė surengti lenktynes ten yra įvedus nepaprastąją padėtį ir pasitelkus kariuomenę. Manau, kad tai būtų nepriimtina, tiek F-1, tiek pačiam Bahreinui, tačiau nematau jokio kito įmanomo būdo“, – laikraščiui pareiškė norėjęs likti neįvardintas vienos ekipos atstovas.
„Mes visi tikimės, kad FIA etapą atšauks. Vien teisiniu požiūriu, kalbant apie draudimą ir mūsų šalies rekomendacijas, vykti nėra jokių kliūčių, tačiau mums nerimą kelia kasdien vykstantys neramumai“, – pažymėjo kitos, taip pat neįvardintos, komandos vadovas.
„Mes turime daug žmonių. Mūsų svarbiausias prioritetas turi būti mūsų darbuotojai ir jų šeimos. Tai mums kelia didžiausią rūpestį, nors viešai apie tai ir nieko nesakėme. Man atrodo, kad Bahreine buvo pasiekta šiokia tokia politinė pažanga, tačiau jie dar nepasiruošę. Geriausia būtų atidėti lenktynes metų pabaigai ar net visiškai atšaukti.“
Kitas britų laikraštis, „Telegraph“, rašo, kad dalis komandų į Bahreiną jau išsiuntė savo darbuotojus įvertinti tikrosios padėties šalyje. Leidinio teigimu, „Lotus“ atstovai pastebėjo, kad kasdienis gyvenimas ten yra visai normalus.
Situacija Bahreine paaštrėjo vakar, kai protesto akcijos metu nebuvo apsiribota Molotovo kokteiliais – septyni policininkai, trys iš jų sunkiai, buvo sužeisti susprogdinus namuose pagamintą bombą. Šalies vyriausybė išpuolį pavadino teroro aktu.
Protestuotojų atstovai įspėjo negalintys garantuoti „Formulės-1“ pasaulio atstovų saugumo. Bahreino jaunimo koalicija paskelbė, kad visi, vyksiantys į lenktynes šioje šalyje, bus laikomi krauju susitepusio ir nusikalstamo režimo šalininkais.
Manoma, kad galutinis sprendimas dėl Bahreino GP lenktynių bus priimtas šį savaitgalį „Formulės-1“ komandos susirinkus į varžybas Kinijoje. Diskusijose Šanchajuje turėtų dalyvauti, kaip skelbiama, ten atvyksiantis Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidentas Jeanas Todtas.

Komentarai (16)
Rolle
| 04/12 13:05 Atsakyti
Senis nesula sau galvos,jis zino,kad savo bapkes jis gaus,nesvarbu ar lenktynes vyks ar ne.O ant tos formules 1 jam nusispjaut!Nukriuses senis,greiciau jis parduotu ta formule1 kol ji nenusmuko i dugna,nes paskui prikelt jos nebeiseis!:(
Macazar
| 04/11 22:09 Atsakyti
Bernie nesugeba rasti alternatyvos tam Bachreinui , o alternatyvu pilna A1Ring, Indianapolis, Imola, juk per dvi savaites sugebetu lenktyniu rengejai pristatyti papildoma sedimu vietu skaiciu...
ShakaZulu
| 04/10 18:59 Atsakyti
ismest ta babajyna is tvarkarascio ir nebereiks spa su prancuzais dalintis
HnrS
| 04/10 16:48 Atsakyti
Aha. Atšauks etapą, veliau atkels į sezono vidurį, vėl atšauks, perkels vietoj Abu Dabio, bet ten lenktynės nevyks ir lenktyniaus Abu Dabyje. :D O jei būčiau kur nors netoliese Bahreino, išsprogdinčiau žiedą ir baigtųsi kalbos. :D
Rts
| 04/10 15:57 Atsakyti
manau kad turetu atsaukti. iki etapo liko maziau nei 2 savaites, o tokia nezinomybe tikrai komandoms negerai. atideti etapa i cempionato pabaiga isvis nelogiska, nes jei nebus aiskus is anksto cempionas prasides visokios interpretacijos kas kas ir kaip padeda.
red_speed
| 04/10 15:38 Atsakyti
siemet ir as nenoriu bahreino ...
Fresto
| 04/10 14:57 Atsakyti
Sauonuoliai bahreino zmones nors juos ir stumdo ir t.t jie bent pastovi o ne taip kaip deja mes.. o jei sako kad nenori tai geriau ir nerizikuoti zinioma jiem nauda financijskai butu, bet zmones bandydami rodyti kad jei bando valdyti padeti gali prikrest tokiu vleniu kad po to bahreina apie gp net nesvajos geriau vienus metus palauksim nors kad ir kiap gaila
biggaz
| 04/10 12:40 Atsakyti
ėch tokią trasą turi,o varžybos nevyksta jau antri metai...
goGOgo
| 04/10 11:42 Atsakyti
kiek dar bus tu straipsniu iki kol bus paskelbta kad etapo nebus? manau dar vienas na maximum 2:)
Life
| 04/10 11:37 Atsakyti
deivec >>> tai, kad mr. B būdamas tokio amžiaus ir turėdamas tiek turto gali sau leisti nebesukti galvos kaip dar užsidirbti kelis $ ir dirbti F-1 labui.
×

TOP naujienos