Blogiausias „McLaren“ rezultatas sezone (10)

Blogiausias „McLaren“ rezultatas sezone
logo Rugsėjo 27 d. 21:17, McLaren F1

Sočyje „McLaren“ komanda parodė patį blogiausią rezultatą šiame sezone, neiškovojusi nė vieno taško. Carlosas Sainzas sudažė bolidą pirmame rate, o Lando Norrisas sugebėjo finišuoti tik 15-tas.

Lando Norrisas: „Sudėtingos lenktynės. Startas buvo normalus - nei blogas, nei geras, bet dešinėje starto lauko pusėje trūko sukibimo. Neblogai įsibėgėjau prieš antrą posūkį, bet varžovai važiavo greičiau ir man teko nusileisti. Visi jie išvažiavo už trasos ribų ir išvengti kontakto buvo nepaprasta.

Po to įvyko incidentas su Carlosu, iš kurio man taip pat teko išsisukinėti. Spėju, kad nuolaužos apgadino mano mašiną, o tai dar labiau apsunkino mano padėtį, o varžybų pabaigoje teko dar kartą sukti į boksus ir pasikeisti kietąsias padangas“.

Carlosas Sainzas: „Buvo sunku startuoti iš nešvarios trasos pusės, o ties antru posūkiu mane apsupo varžovai. Aš užvažiavau per toli ir atsidūriau už trasos ribų, todėl nutariau pervažiuoti kelkraštį šalia rodyklių, norėdamas išvengti baudos. Sprendimas buvo priimtas akimirksniu, tačiau sugrįžimo į trasą kampas buvo labiau siauras ir aš pervertinau savo greitį. Smūgis buvo gana stiprus, bet aš nenukentėjau.


Komentarai (10)
Tuskas
IP: de249a6 | 09/28 17:44 Atsakyti
Sainzas feraryje tiks, ten jų tox stilius
oferis
IP: 9e523b9 | 09/28 11:31 Atsakyti
Black_Death
09/28 11:06

oj tie mckliai vel prades greiti slepti 😅

Visai kaip Ferrari. 😂
Black_Death
IP: a2ed4e2 | 09/28 11:06 Atsakyti
oj tie mckliai vel prades greiti slepti 😅
MCL-_-fanas
IP: 21073ef | 09/27 21:53 Atsakyti
Sainzas nelaimių - nelaimė... Geriau 5s bauda nei laviruoti tarp putplasčio ir galiausiai sudaužyti bolidą ir susikti viską norisui ..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas