BMW: netikėkite gandais apie mūsų sugrįžimą į F-1

BMW: netikėkite gandais apie mūsų sugrįžimą į F-1
logo 2022 Liepos 19 d. 12:51, BMW Motorsport

Vokiečių automobilių gamintojas BMW neigia, kad svarsto galimybę sugrįžti į „Formulę-1“.

Jau kurį laiką pasirodo įvairios informacijos apie tai, kad į F-1 gali įžengti vienas ar kitas automobilių gamintojas. Ne kartą buvo rašyta apie tai, jog čempionate greičiausiai dalyvaus „Porsche“, o prie jos galbūt prisijungs ir „Audi“.

Praėjusią savaitę britų žurnalistas Joe Sawardas užsiminė, kad apie sugrįžimą į F-1 galvoja BMW, kuri praeityje tiekė variklius „Williams“ ir „Sauber“ komandoms. Bet vokiečių gamintojas tokią informaciją neigia pridurdamas, kad BMW dabar yra sutelkusi visą savo dėmesį ties LMDh projektu.

„Netikėkite gandais apie BMW sugrįžimą į „Formulę-1“. Dabar esame labai užsiėmę su LMDh programa ir nekantriai laukiam 2023 m. IMSA sezono pradžios“, - sakė BMW atstovas spaudai.

Kol F-1 nėra oficialiai paskelbusi naujo variklių reglamento, gamintojai neskuba įsipareigoti dalyvauti čempionate nuo 2026 m.

Anksčiau buvo rašoma, jog apie „Porsche“ ir „Red Bull“ bendradarbiavimą oficialiai turėt būti paskelbta Austrijos GP metu. Tačiau oficialaus pranešimo taip ir nesulaukėme.

Nors „Audi“ ir sustabdė savo LMDh programą, jau kurį laiką nėra jokių žinių iš vokiečių stovyklos apie planus dalyvauti F-1.

„Honda“ neatmeta galimybės ateityje sugrįžti į F-1, tačiau teigia, kad kol kas šis klausimas nėra svarstomas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0