BMW paliko F-1 per anksti? (5)

logo 2011 Sausio 23 d. 12:01, f1-live
Buvusio „Formulės-1“ piloto Gerhardo Bergerio nuomone, BMW pasielgė neapdairiai, palikdami sportą praėjus vos ketveriems metams po savo komandos suformavimo.
Austro teigimu, vokiečiams visuomet trūko kantrybės, todėl tai lėmė, kad 2005 m. įsigyta „Sauber“ komanda jau 2009 m., vos po vieno nesėkmingo sezono, buvo grąžinta jos įkūrėjui Peteriui Sauberiui.
„BMW teisingai suformavo savo komandą. Tačiau galbūt jie galėjo būti bent šiek tiek atkaklesni“, - žurnalui „Auto Motor und Sport“ pastebėjo G. Bergeris, pats 1998-2003 m. kartu su Mario Theissenu buvęs BMW autosporto vadovu.
„F-1 įdomu tai, kad pirmu bandymu negali laimėti. Norint pasiekti sėkmę, reikia daug dirbti ir nesiblaškyti“, - pabrėžė austras, vienu metu ir pats buvęs „Toro Rosso“ ekipos bendrasavininku.
„Jie turėjo sąlygas pasiekti tai, ką dabar pasiekė „Red Bull“. Jie to nepasiekė, nes jiems visada trūko kantrybės. Dietrichas Mateschitzas jos turėjo. Nepaisant blogų metų, jis tęsė toliau ir dabar yra apdovanotas. Dabar jis gauna savo investicijų grąžą“, - paaiškino specialistas.
Nuomonei, kad BMW iš „Formulės-1“ pasitraukė per anksti, pritarė ir Willi Weberis, ilgametis Michaelio Schumacherio vadybininkas.
„BMW pasitraukė absoliučiai per anksti, tačiau F-1 pergalės yra viskas“, - pridūrė jis.


Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
HardWare
| 01/25 15:47 Atsakyti
Sparcis, visada? kad pora sezonu sukure pajegius bolidus nereiskia kad ir 2011 jie viska laimes
ARTOS
| 01/24 12:55 Atsakyti
Sieip per anksti paliko,bet ir rezultatai paskutiniu metu pries pasitraukima buvo prastoki,na gal ir pinigu jiem truko skiremu tam ir remeju ne ka turejo kiek pamenu.. :((
sparcis
| 01/24 00:25 Atsakyti
Kas be ko ale manau visos naujos ekipos atejusios i F-1 tegul nesitiki lengvu ir aukstu rezultatu iskarto tai manau jei tokie lukesciai ekipu yra tai nevertetu tokiems isvis i F-1 eiti kaip pavizdi galima pajimti minetas ekipas straipsnyje. Kaip pavizdi pajimkit Mclaren Ferrari ir RedBull ilgoka laika poselejo si sporta ir galima sakyti db beveik visada jie yra vieni is favoritu F-1 manau tai ir yra atlygis uz ju atkakluma ir technologiju vystima o kas tikisi per vienerius ar kelis metus tapti favoritais tai manau reikia buti dideliems optimistams. Aisku galima tai pasiekti taciau tai buna lb lb retai pvz kaip buvo su Brawn taciau del kazkokiu priezasciu isformavo ekipa beveik visa personala isvaike po pergalingo sezono ir vel isnaujo. Db jau Mercedes tai palinkeciau Mercedes islikti ilgai F-1 ir pasiekti aukstu rezultatu anksciau ar veliau tokie bus :)
žiūrovas f-1
| 01/23 14:55 Atsakyti
Manau tikrai paliko per anksti.
kino2
| 01/23 13:08 Atsakyti
Nezinau kaip del BMW,TOYOTA,ir RENAULT,bet HONDA tai totaliai sufailino,kai 2008 pasitrauke is F1.
×

TOP naujienos