Brazilai: lenktynės San Paule bus rengiamos iki 2025 m.

Brazilai: lenktynės San Paule bus rengiamos iki 2025 m.
logo 2020 Lapkričio 12 d. 21:08, Getty Images

Šiandien San Paulo valdžios atstovai paskelbė, kad nauja sutartis, pasirašyta su F-1 vadovais, galios iki 2025 m., su galimybe ją pratęsti dar penkeriems metams.

Nors šiemet ne kartą buvo kalbėta apie naują lenktynių trasą ir lenktynes Rio de Žaneire, paskelbtame preliminariame 2021 m. F-1 tvarkaraštyje buvo įrašyta Interlagos trasa, esanti San Paule.

Panašu, kad lenktynės minėtoje trasoje bus rengiamos dar ne vienerius metus, o etapas Brazilijoje nuo kitų metų bus žinomas San Paulo „Grand Prix“ vardu.

„Su pasididžiavimu noriu pranešti, kad pavyko susitarti su F-1 dėl naujos sutarties, kuri galios iki 2025 m. Lenktynės Interlagos trasoje bus rengiamos dar penkerius metus. Naują sutartį pasirašys miesto meras Bruno Covasas ir „Liberty Media“, F-1 komercijos teisių savininkė“, - spaudos konferencijos metu sakė San Paulo gubernatorius Joao Doria.

San Paulo mero teigimu, lenktynių pavadinimą buvo nuspręsta keisti po to, kai tokį norą išreiškė vietos valdžios atstovai.

„Dėl sutarties sąlygų jau susitarėme ir ją pasirašysime per artimiausias kelias dienas. Kitų metų lapkričio 14 dieną vyks San Paulo GP lenktynės. Nauja sutartis galios penkerius metus. Ją bus galima pratęsti dar penkeriems metams. Tad lenktynes Interlagos trasoje bus galima kasmet rengti iki 2030 m.“, - sakė San Paulo meras B. Covasas.

Tuo tarpu F-1 atstovai atsisakė patvirtinti, kad su brazilais buvo susitarta dėl naujos sutarties.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas