Brazilijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1

logo 2007 Spalio 19 d. 16:47, Ferrari
Šlapioje trasoje vykusiose pirmosiose Brazilijos GP, paskutiniojo šių metų „Formulės-1“ čempionato etapo etapo, penktadienio treniruotėse greičiausias buvo „Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas.
Oro sąlygos treniruočių metu buvo gana sudėtingos. Nuolatinei dulksnai kartais pereinant į stiprų lietų, lenktyninė trajektorija niekada nebuvo sausa tiek, kad sportininkai galėtų siekti normalių rato įveikimo laikų.
Lyderiai trasoje pasirodė tik paskutinėje treniruočių pusėje. Likus 15 minučių iki važiavimo pabaigos, į trasą išvažiavo abu „Ferrari“ lenktynininkai ir iškart užėmė pirmąsias dvi rikiuotės vietas.
K. Raikkonenas greičiausią savo ratą įveikė per 1 min. 19,580 sek. – 0,482 sek. greičiau už Felipe Massą. Trečiąją vietą užėmęs „Renault“ pilotas Heikki Kovalainenas nuo treniruočių lyderio atsiliko net 1,249 sek. Normalus rato įveikimo laikas Interlagoso trasoje dangai esant sausai yra apie 1 min. 10 sek.
„Formulės-1“ čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas iš „McLaren“ treniruotėse liko penktas, K. Raikkonenui nusileidęs 1,541 sek. Dėl titulo kovojantis brito komandos draugas Fernando Alonso tvyrant tokioms oro sąlygoms nusprendė pasitenkinti tik apšilimo ratu.