„Bridgestone“ derasi su 5 komandomis (24)

„Bridgestone“ derasi su 5 komandomis
logo 2005 Liepos 28 d. 23:19, Ferrari
„Bridgestone“ pranešė, kad dėl galimo padangų tiekimo 2006 metams į ją kreipėsi penkios „Formulės-1“ komandos.
Kiek anksčiau „Michelin“ pranešė, kad į ją kreipėsi viena iš „Bridgestone“ klienčių, tačiau prancūzai pabrėžė, kad jiems ir dabartinio klientų kiekio per akis bei kad jie būtų nieko prieš perleisti vieną ar porą ekipų konkurentams.
„Nebuvome nustebę tokio „Michelin“ pranešimo, tačiau faktas tas, kad į mus jau kreipėsi penkios komandos, šiuo metu nenaudojančios „Bridgestone“ produkcijos. Jei sudarysime sutartis su kitomis ekipomis, tai bus daroma abipusiai naudingomis komercinėmis sąlygomis“, – teigė „Bridgestone“ atstovas spaudai.
Nors komandų, besidominčių „Bridgestone“ padangomis, pavadinimai nebuvo atskleisti, manoma, kad realiausios kandidatės kitąmet pasirinkti kitą padangų tiekėją yra „Red Bull“, „Toyota“ ir „Williams“ ekipos.

Komentarai (24)
Schumis&Ferrari
| 07/30 18:14 Atsakyti
ragas michelinam jiems ragus istatys,gaidziai
_eXpert
| 07/30 12:43 Atsakyti
nu pas jous pereis tai kokios tik 2 komandos, ar cia visi bega, del to kas ivyko JAV GP.
Teisutis
| 07/29 18:03 Atsakyti
Kiekvieno padangu gamintojo svajone- dirbti su vienintele komanda- lydere. Tada labai lengva buti kieciausiais nes tereikia patenkinti labai siaurus vieno kliento poreikius. Michelin siemet padare stebukla sugebedami vienu metu tenkinti poreikius tokiai galybei komandu ir kartu aplenkti japonus, bet ziurint i ateity prancuzams aisku naudingiausia pasirinkti viena ar kelias is lyderiaujanciu komandu (McLaren, Renault, BAR) ir atsikratyti likusio balasto.
Raceris
| 07/29 17:43 Atsakyti
Padangu karas panashus i nVidia ir ATI kara...kuo ashtresne konkurencija, tuo geresni produkta pagamins...sveikinu Bridgestone
Rubensas
| 07/29 16:42 Atsakyti
Vel prasideda padangu karas
BlaDaS
| 07/29 16:40 Atsakyti
Negerai...Jei tikrai "Red Bull","Toyota" ir "Williams" pasirinks "Bridgestone" padangas - tai ką, tik "Renault", "McLaren" ir BAR bus su "Michelin" ???
Martinijo
| 07/29 15:05 Atsakyti
Krc butu zbs kad butu viena F-1 padangu gamintoja Bridzai su michelin isteigtu viena specialiai F-1 padangu gamykla ir butu vienodos tos padangos nors konkurencija gal ir geriau ai krc dabar nesamones yra
mafaz
| 07/29 13:47 Atsakyti
1_*> o nepagalvojai kad tos komandos galejo nusivylt michelinais po JAV GP?
gggxxx
| 07/29 13:15 Atsakyti
Butu geras, jei pereitu pas Bridgus dar kelios komandos, manau pradetu vyrauti siokia tokia ligybe..na o geriausias variantas palikti viena gamintoja!
1_Protingas
| 07/29 12:47 Atsakyti
Blefas. Bridgestonai neturi ko griebtis, kad parodytų, kad jų dar kažkas nori. kaip 5 komandos gali norėti šlamštinių padaangų, kurios net spėlionėje kainuoja 5 kart pigiau. jau nešneku apie rezultatus, nors tie ne vien Bridžų "nuopelnas"
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas