Buttono ateitis

Buttono ateitis
logo 2002 Balandžio 05 d. 10:09, F-1.lt
Po sėkmingos sezono pradžios, kuomet J.Buttonas net du kartus pelnė taškus, o Malaizijoje vos netapo prizininku, vėl pakilo audra dėl jaunojo brito ateities.
Nors Buttonas atstovauja “Renault”, jis turi galiojantį kontraktą su “Williams” komanda, kurioje jis debiutavo 2000-ais metais. Jau liepos mėnesį abiejų komandų vadovai susirinks aptarti Jensono ateitį.
Kalbant apie Jensoną, jo dabartinis vadovas F.Briatore pareiškė, kad netrukus bus žinoma Jensono ateitis: “Sunku pasakyti, kas bus 2003-iais, nes “Williams” turi į jį teisę. Kai atvyksime į Silverstone’ą, galbūt padarysime sprendimą.”
”Šįmet mes turime kitą Jensoną, jis visiškai pasikeitė, jis yra fantastiškas. Mes turime labai gerą pilotą, puikiai atliekantį savo darbą.”
Taip pat jis užsiminė apie silpną Jensono pasirodymą praeitame sezone: “Buvau griežtas su Jensonu, nes mačiau, kad jis turi talentą. Buvo labai svarbu jį “pastumdyti”, kad jis suprastų, jog 21-ių metų jaunuolis arba turi labai gerą ateitį “Formulėje-1”, arba jis yra žlugęs. Manau, jis tą suprato.”
”Jo sezonas “Williams” buvo puikus, juo labai domėjosi spauda, jis neturėjo didelių problemų, tad galbūt manė, kad yra tarp geriausių pilotų. Tačiau reikia labai sunkiai dirbti, jei nori pasiekti savo tikslą.”
“Jis labai sumanus ir išsilavinęs vaikinas. Jensonas suprato, kad ėjo ne ta linkme ir dabar mes matome tikrąjį Jensoną Buttoną.”


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794