Buvęs rėmėjas iš N. de Vrieso nori atimti pusę atlyginimo

Buvęs rėmėjas iš N. de Vrieso nori atimti pusę atlyginimo
logo 2023 Sausio 19 d. 15:34, Williams Racing

Nyderlanduose įsisuka tikra detektyvinė istorija, kurios finalas bus nuspręstas teisme.

„Formulė-1“ ne veltui yra vadinama pasipelnymo ir intrigų šaltiniu – kai kurie jos siužetai yra verti Holivudo scenarijų.

Leidinio „De Telegraaf“ žurnalistai išsiaiškino, kad prieš 2023 m. sezono startą Nycko de Vrieso laukia teismo procesas su neaiškia baigtimi.

Viskas prasidėjo dar tuo metu, kai Nyckas lenktyniavo „Formulėje-2“. Tada jam teko paimti paskolą iš investuotojo – prekiautojo nekilnojamu turtu ir lenktynininko-mėgėjo Jeano Schothorsto.

Kredito suma sudarė kuklius automobilių sportui 250 tūkst. eurų, bet paskolos sąlygos buvo gana įdomios. De Vriesas gavo pinigus ir be palūkanų, kurios buvo gana mažos – vos 3 proc. metinių, sportininkas investuotojui įsipareigojo ateityje atiduoti pusę sumos, kurią jam pavyktų uždirbti „Formulėje-1“.

Kartu sutartyje yra punktas, numatantis, kad minėtos sumos mokėti nereikės, jei N. de Vriesas nesugebės debiutuoti F-1 iki 2022 m. pabaigos.

Tačiau likimas susiklostė taip, kad pernai rudenį Monzoje Alexas Albonas pateko į ligoninę su apendicitu ir Nyckas Italijos GP etape dalyvavo prie „Williams“ bolido vairo, užimdamas 9 vietą.

Pasirodo, kad be kontrakto su „AlphaTauri“, pernai metų dalyvavimas etape yra susijęs su J.Schothorsto reikalavimu. Todėl dabar teisme N. De Vriesas turės įrodyti, kad jis neprivalo investuotojui atiduoti pusės savo atlyginimo.

Yra žinoma, kad dar važiuodamas „Formulės-E“ čempionate „Mercedes“ sudėtyje, Nyckas grąžino didžiąją dalį skolos – 190 tūkst. eurų. Lenktynininko teisininkai pasakojo, kad jie kreipėsi į skolintoją su siūlymu sugrąžinti likusią dalį kredito, bet jis atsisakė, pasakydamas, kad neįvykdytos kitos sutarties sąlygos.

Teismo procesas numatytas Amsterdame vasario 3 d.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332