C. Abiteboulas: mes norime žinoti, kas buvo su „Ferrari“ jėgaine (5)

C. Abiteboulas: mes norime žinoti, kas buvo su „Ferrari“ jėgaine
logo Gegužės 08 d. 09:22, Renault Sport

Po žiemos bandymų septynios „Formulės-1“ komandos – „Mercedes“, „Red Bull“, „McLaren“, „Renault“, „AlphaTauri“, „Racing Point“ ir „Williams“ parašė atvirą laišką FIA, kuriame išreiškė nepasitenkinimą tuo, jog „Ferrari“ jėgos agregato tyrimas buvo įslaptintas tarp  federacijos ir komandos.

„Renault“ komandos vadovas Cirylas Abiteboulas įsitikinęs, kad šis reikalas nėra užbaigtas ir FIA viešai turi papasakoti, kas iš tiesų buvo su „Ferrari“ jėgaine.

Cirylas Abiteboulas: „ Dabar ši tema atrodo tarsi iš kito pasaulio, bet tai nereiškia, kad į šį klausimą nebus duotas atsakymas. Mes gyvename absoliučiai atvirame pasaulyje. Mes nenorime neigti FIA sprendimo, bet paprasčiausiai norime žinoti, kas būtent įvyko.

Mes norime išsiaiškinti, kur buvo problema dėl jėgainės legalumo, nes ir mes, kaip jėgos agregatų gamintojai, norime išvengti panašių klausimų. Situacija gana paprasta – aš, kaip jėgainių gamintojas, noriu žinoti, kad mano jėgainėms nebus pretenzijų. Taisyklės turi būti labai aiškios ir suprantamos visiems dalyviams – būtent to mes ir prašome. Mes nenorime niekuo manipuliuoti, bet norime žinoti, kas ten iš tiesų buvo, kad galėtumėm judėti į priekį“.

Abiteboului kyla klausimų ir dėl naujojo „Racing Point“ bolido, kuris yra laikomas „Mercedes“ mašinos kopija: „Mes apgalvosime savo veiksmus ir vėliau aptarsime „Racing Point“ bolido legalumą. Nereikia mano žodžių traktuoti kaip grasinimo. Aš paprasčiausiai kalbu apie tai, kad dėl susiklosčiusių aplinkybių mums reikia gerai viską apgalvoti, kaip elgtis iš strateginio požiūrio taško“.


Komentarai (5)
tuberkolioze
| Gegužės 08 d. 21:59
Tai Renault irgi jau babkės baigėsi, tai iš paskos RB bando atsikasti nuo Ferari išmokos.
ddt
| Gegužės 08 d. 16:55
maxpower
| Gegužės 08 d. 15:28

Itariu kad automatiskai cia delioja

Tai reiktų atsisakyt arba patobulint, nes keistokai taip atrodo, ir ne vienam man.
Life
| Gegužės 08 d. 16:20
Ferrari irgi norėtų gauti merso variklio brėžinius. :)
maxpower
| Gegužės 08 d. 15:28
ddt
| Gegužės 08 d. 14:28

Renault ar Ferrari kaip raktinis žodis nepraėjo? :)

Itariu kad automatiskai cia delioja
ddt
| Gegužės 08 d. 14:28
Renault ar Ferrari kaip raktinis žodis nepraėjo? :)
×

F-1.lt pulsas