C. Albersas: A. Albonas rizikuoja savo reputacija (2)

C. Albersas: A. Albonas rizikuoja savo reputacija
logo Spalio 13 d. 11:24, Red Bull Content Pool / Getty Images

Alexanderis Albonas buvo kelių incidentų Niurburgringe dalyviu ir pasitraukė iš distancijos, tuo tarpu kai jo ekipos partneris užlipo ant podiumo. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Christijanas Albersas yra įsitikinęs - su tokiais rezultatais Tailando kilmės pilotas paliks „Red Bull“ ekipą šių metų pabaigoje.

Christijanas Albersas: „Alexas rizikuoja savo autoritetu. Kas gi kitas galėtų radijo ryšiu pasakyti, jog jį varžovai atakuoja per kietai? Šia prasme jis tikras nevykėlis. Aš jau keletą kartų esu sakęs, kad F-1 nėra jo sportas. Jam trÅ«ksta greičio. Galų gale ir Maxui tai trukdo.

Skirtumas tarp Albono ir Verstappeno matyti pagal jų elgesį bei manieras. Albonas yra per minkštas. Tokie žmonės irgi kartais galėtų pasiekti sėkmės, bet tik ne „Red Bull“ sudėtyje. Ši kompanija niekada nebuvo juo pilnai pasitikinti, bet juos daug ko išmokė situacija su Pierre‘u Gasly, kai jie per daug stipriai jį spaudė.

„Red Bull“ patys sprendžia, ką daryti su biudžetu. Gali bÅ«ti, kad labiau patyręs pilotas paprašys didesnio atlyginimo. Bet esu 99 proc. įsitikinęs, kad kitais metais Verstappeno partneris bus visai kitas“.


Komentarai (2)
Klepsidra
IP: 932f360 | 10/13 14:22 Atsakyti
Sub7
IP: 06869e5 | 10/13 13:44 Atsakyti
Sneka gedos neprisidares ir neatleistas is Spykerio uz isvaziavima su slanga
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas