C. Carey apie naujus etapus: mums reikia tik įdomių trasų

C. Carey apie naujus etapus: mums reikia tik įdomių trasų
logo 2018 Birželio 05 d. 11:45, Pexels

„Formulės-1“ vykdomojo direktoriaus Chase Carey nuomone, tie etapai, kurie pretenduoja į vietą pasaulio čempionato kalendoriuje, turi pasiūlyti kažką ypatingo ir įdomaus.

Naujieji F-1 vadovai ne kartą kalbėjo apie potencialų sezono kalendoriaus išplėtimą iki 25 lenktynių. Tačiau darbas su sirgaliais, kuriam Bernie Ecclestone laikais beveik nebuvo skiriama jokio dėmesio, privertė „Liberty Media“ sukurti  visai naujus kriterijus tiems, kas nori priimti naujus GP etapus.

Chase Carey pareiškė, kad parenkant naujas trasas,  visų pirma dėmesys bus skiriamas įdomiai trasos konfigūracijai, kuri leistų surengti ryškias lenktynes.

„Yra daugelis dalykų, kurie svarbūs mums, - aiškino jis FIA sporto konferencijoje Filipinuose. – Bet visų pirma mes turime būti įsitikinę, kad vieta tinka surengti klasiškoms lenktynėms.

Visa kita bus kuriama aplink tai. Bet pradėti reikia nuo trasos, kuri garantuotų įdomias lenktynes.

Šiandien, jei realiai vertinti situaciją, yra etapų, kur reikia atlikti tam tikrus darbus, kad būtų padidintas jų žiūrimumas. Bet kai kurios trasos jau dabar yra labai klasiškos. Atspirties tašku turi būti konkrečios trasos įdomumas.

Antras dalykas pagal svarbą – pati vieta turi būti tokia, kad pritrauktų viso pasaulio dėmesį. Mes norime lenktyniauti tik garsiuose pasaulio miestuose.

Mes turime terminą „esminiai miestai“. Tai tokios vietos, kuriose žiūrovai tiesiog džiūgauja. Tai vietos kurios atrodo vaizdingai ir pritraukia žmonių dėmesį. Atvažiuoti į tokius miestus visada yra šaunu.

Mums reikia „stebuklingų“ miestų ir „stebuklingų“ šalių, kad intriguotumėme ir stebintumėme pasaulį“.

Tarp paskutinių pasiūlymų įtraukti į F-1 kalendorių yra minimos lenktynės Majamyje ir Hanojuje – apie šių lenktynių surengimą yra kalbama aktyviausiai.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794