C. Carey: aš padėsiu S. Domenicali, bet spręs jis pats (6)

C. Carey: aš padėsiu S. Domenicali, bet spręs jis pats
logo Rugsėjo 30 d. 19:50, FIA

„Formulės-1” vykdomasis direktorius Chase‘as Carey pareiškė, kad kitais metais tęs pagalbą Stefano Domenicali, kuris pakeis jį poste nuo sausio 1 d.

Chase‘as Carey: „ Aš pasiruošęs padėti, bet nenoriu jam trukdyti. Pažiūrėsime, kaip mes suderinsime darbus. Aš neišeinu iš F-1 galutinai: mano būsimas darbas – padėjėjo, būsiu nevykdomasis direktorius, o Stefano pats priiminės sprendimus. Žinoma, mes jau aptarėme uždavinius, galimybes ir prioritetus. Mūsų mąstymas panašus, kokia kryptimi turėtų vystytis „Formulė-1“.

Mūsų sporto laukia daug įdomaus. Žinoma, aš kalbu apie naujus bolidus nuo 2022 metų, bet bus realizuota ir kitų daug iniciatyvų: kitais metais bus pradėti riboti komandų biudžetai, o FOM gaunamos lėšos bus skirstomos kur kas teisingiau.

Aš puikiai praleidau laiką „Formulėje-1“. Tai buvo visiškai nauja patirtis. Puikus sportas su šauniais lenktynininkais, kurie atlieka nuostabų darbą. Šis sportas turi seną istoriją ir džiaugiuosi, kad buvau jo dalimi. Manau, kad dabar viskas klostosi neblogai.

Žinoma, šie metai yra sudėtingi, bet ateitis laukia šviesi ir man bus malonu dirbti su Stefano. Jis puikiai pažįsta šį sportą ir pagrindinius jo žmones, todėl galės iš karto kibti į darbus“.


Komentarai (6)
Hat
IP: b78a47e | 10/01 06:38 Atsakyti
Ta usociu ir ranku mosikuotoja reika varyti kuo toliau.As sprendziu pagal zmogaus isvaizda
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas