C. Danneris: komandų vadovai netiki Micku Schumacheriu (4)

C. Danneris: komandų vadovai netiki Micku Schumacheriu
logo 2023 Spalio 03 d. 18:50, Mercedes-AMG PETRONAS F1

Šansai, kad kitais metais Mickas Schumacheris lenktyniaus „Formulėje-1“, yra labai nedideli ir buvęs F-1 lenktynininkas Christianas Danneris, dabar dirbantis TV komentatoriumi, tuo visiškai nesistebi.

Kadangi „Williams“ dar neįvardijo sportininko, kuris kitais metais važiuos kartu su Alexu Albonu – taigi čempionato rikiuotėje yra likusi tik viena laisva vieta, todėl ir išlieka viltys kitiems lenktynininkams. Bet Mickas Schumacheris greičiausiai liks atsarginiu „Mercedes“ pilotu ir gana tikėtina, kad jis šias pareigas derins su dalyvavimu ištvermės lenktynėse.

„Per dvejus metus, kai Mickas važiavo „Formulės-1“ čempionate, komandų vadovai susidarė įspÅ«dį ir galvoja, kad toks pilotas kaip Mickas jiems nėra reikalingas, - C. Danneris kalbėjo „Sport.de“. - PažiÅ«rėkite į Liamą Lawsoną, kuri šiuo metu vairuoja „AlphaTauri“, nors jis ir turi gana prastą mašiną.

Ko pavyko jaunajam Lawsonui pasiekti? Jis gana padoriai susitvarkė su debiutu, aplenkė pagrindinį komandos lenktynininką, uždirbo kelis taškus ir jau pirmuosiuose savo GP parodė, ką sugeba.

O Schumacheriui per dvejus metus taip ir nepavyko pademonstruoti savo sugebėjimų ir tai, žinoma, turi savų pasekmių. Dabar „Formulėje-1“ nė vienas komandos vadovas juo netiki“.

Kai dėl laisvos vietos „Williams“, tai C. Danneris britų komandos vadovui Jamesui Vowlesui siÅ«lo atkreipti dėmesį į Lawsoną: „Tai jiems bÅ«tų pačiu optimaliausiu sprendimu. Kol Sergio Perezo neatleis iš „Red Bull“, Liamas kitais metais neturės vietos. Jis pilnai galėtų tikti „Williams“ vienam sezonui, o vėliau galėtų eiti tiesiai į „Red Bull“.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Agas
IP: 0954b5d | 10/03 22:53 Atsakyti
Taip, lyg dabar Magnusenas su Hulkenburgu stebuklus rodo už prasčiausiai rikiuotėje atrodančios komandos vairo... Williams būtų puiki terpė pamatyti, ar Mickas bent kiek talento turi. Bet ne, geriau pasiliks pinigų maišą Loganą, kuris vargiai padengs savo nuolat sudaužomo bolido kaštus.
Antanas...
IP: 2d54a83 | 10/04 06:22 Atsakyti
Mickui butu labai gerai suvaziuot vienas varzybas su mersu vietoi nigerites va tada komandos nusprestu ar jis turi potencialo.
Rolle
IP: b5ff4c1 | 10/03 22:00 Atsakyti
Su Haas kuris bet nebuvo patobulintas,ir tobulinanas?Verstapenas su Hamiltonu butu blogiau pasirode beu Mickas!Haas isvis neturetu buti F-1!
Klepsidra
IP: f493dd1 | 10/04 10:43 Atsakyti
Gal didieji fanai galetu pradeti nuo to, kad Lawsonas sedo i bolida vienoje sunkiausiu trasu sestadieni ir dar kintamom oro salygom - ne bolidu sudauze, ne gale vilkosi keliom s atsilikes. keista ar ne? Ne tasku is to jusu Micko reikalavo kas, o stabilumo (kartu ir nekrapstymo is sienu su milijoniniais nuostoliais). tas pats Lawsonas kolkas padare is esmes 0 nuostoliu Alpha Tauri.
jiem mat reikia pasodinti i Mercedes ir Williams, kad pamatytu - gal komandos turi telemetrija is Haas ir Mercedes ir joms nereikia nieko pasodinti?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0