C. Hornerį gali pakeisti O. Mintzlaffas (19)

C. Hornerį gali pakeisti O. Mintzlaffas
logo Vasario 07 d. 16:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Oliveris Mitzlaffas, kuris yra atsakingas už visą energetinių gėrimų gamintojo „Red Bull“ reklaminę veiklą, gali bÅ«ti paskirtas vadovauti „Red Bull“ komandai „Formulėje-1“, jei iš pareigų bÅ«tų atleistas Christianas Horneris. Apie tai pranašÄ— britų laikraštis „The Times“.

Pagal leidinio informaciją, komandos darbuotojai „šiuo metu yra nežinioje dėl to, kas konkrečiai vyksta ir tik gali nuspėti, kad pagrindinės „Red Bull“ kompanijos vadovybė nori nušalinti C. Hornerį ir į jo vietą paskirti aukštą vadovą iš Zalcburgo“.

„The Times“ duomenimis, visa tai veda prie to, kad F-1 komandos vadovu taps Oliveris Mitzlaffas.

Yra teigiama, kad C. Horneris turi „Red Bull“ akcininkų iš Tailando palaikymą, tačiau po Dietricho Mateschitzo mirties, akcininkų santykiai su Austrijos pusės savininkais gerokai pašlijo. Laikarštis tvirtina, kad pačiam Horneriui pateikti kaltinimai „buvo dideliu siurprizu“ ir jis apie tai sužinojo pirmadienį, kai dalyvavo „Formulės-1“ komisijos posėdyje Londone. Penktadienį Horneris turės dalyvauti daug valandų truksiančioje apklausoje, kurioje bus svarstomi jam pateikti kaltinimai.

Kitas britų leidinys „The Sun“ pateikia kai kurias smulkmenas, kuo yra kaltinamas C. Horneris. Neva prieš jį skundą pateikė viena iš komandos darbuotojų – Horneris buvo nepatenkintas jos veiksmais ir „aiškiai leido suprasti, kad yra nepatenkintas“. Neva darbuotoja pasiskundė „jo kontroliuojančiu elgesiu“, kuris privedė prie krizės F-1 komandoje.Komentarai (19)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kumpis HAM
IP: d7704c5 | 02/07 16:56 Atsakyti
"Horneris buvo nepatenkintas jos veiksmais ir „aiškiai leido suprasti, kad yra nepatenkintas“. Neva darbuotoja pasiskundė „jo kontroliuojančiu elgesiu“, kuris privedė prie krizės F-1 komandoje."

nu dar taip nesu girdėjęs :D pasakai kad esu labai nepatenkintas kaip tu dirbi ir pizda pasaulio pabaiga :D
Neblogos krizės tapo čempionais :D
edde
IP: 10fac16 | 02/07 16:43 Atsakyti
RedBulliams tikrai kazkas negerai su galvomis vadovybeje jei jie daro tokias vidines intrigas ir nori perimti viduje valdyma, Horneris ir puse RB veido, jei ne jis nebutu ir tokiu Verstapono sekmiu ir panasiai, Horneris tikrai puikiai gera prie RB komandos ivaizdzio, naujas vadovas bus naujos bedos ir tada tikrai net su verstapenu gali neislaikyti liderystes, zinoma, tai puikios zinios Ferrariams ir Mersams, na bet,,kas uz ka serga :)
lolol
IP: ae918c1 | 02/07 17:24 Atsakyti
Ką tik perskaičiau, kad už visos šios intrigos stovi švepliaus tėvas, kuris bbž dėl ko susipyko su Horneriu ir dabar mezga kažkokias tai intrigas.
Aš asmeniškai manau, kad Horneris su savo arogancija priešų turi daugiau, nei reputacijos ir berods skris lauk kaip musė iš barkščių, nes jį palaiko tik tailandiečiai, bet netiek, kad nebūtų galima jų perkalbėti.
Žodžiu įdomus sezonas nusimato :D
versija
IP: 10fac16 | 02/07 17:37 Atsakyti
lolol
02/07 17:24

Ką tik perskaičiau, kad už visos šios intrigos stovi švepliaus t�... skaityti daugiau

nera jis super arogantiskas, manau wolfas arogantiskesnis, svepliaus tevas tikrai kvailas jei gadina tai kas dabar visai gerai susikloste komandoje, akivaizdu kad Horneris prie to irgi nemazai prisidejo, tai gal Svepliaus tevas nori tapti komandos bosu???? o kodel gi ne? juk buvo f1 vairuotojas, viska puikiai zino. tik kad netures niekada tokios auros ir charizmatiskumo koki turi Horneris tai aisku.
ddt
IP: ca1c225 | 02/07 20:32 Atsakyti
Gerus 2-3 metus (jei ne daugiau) RBR pošlai ir pigiai trolino konkurentų komandas ir vadovus, pernai viešai užsisėdo ant Perez'o, na o šiemet jau pradėjo santabarbaras ir pas save viduje. Labai nuoseklu, šiaip.
egis013
IP: d95347c | 02/07 16:55 Atsakyti
Kogero įdomiausias pirešsezonis. kad visi metai tokie būtu.
YZF
IP: 20135ae | 02/07 23:12 Atsakyti
Va tokiais laikais mes dabar gyvenam. Darbuotojai nepatiko vadovo elgesys, todel vadovas turi buti ismestas. O darbuotojos darbas vadovui patiko? Cirku cirkas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0