C. Hornerio byla gali užtrukti kelias savaites (1)

C. Hornerio byla gali užtrukti kelias savaites
logo Vasario 09 d. 19:38, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Penktadienį „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris, kuris yra kaltinamas netinkamu elgesiu su darbuotojais, atsakė į kviestinio juristo klausimus. Komanda ir visuomenė tikėjosi, kad tyrimas užsibaigs vienokia ar kitokia išvada Hornerio atžvilgiu iki naujojo RB20 bolido pristatymo, kuris įvyks vasario 15 dieną, tačiau jau dabar aišku, kad tyrimui reikės daugiau laiko.

„The Race“ praneša, kad Hornerio bylos nagrinėjimas gali užtrukti kelias savaites ir dar neaišku, ar ji bus baigta iki pirmojo etapo Bahreine.

Apklausęs C. Hornerį, teisininkas parašys ataskaitą ir ją išsiųs į pagrindinę „Red Bull“ bÅ«stinę Austrijoje, o ten koncerno vadovybė priims sprendimą dėl tolimesnio C. Hornerio likimo, pasiremdama ataskaitos išvadomis.

„The Race“ žurnalistai kreipėsi komentaro į „Red Bull“ komandą Milton Keynese, tačiau ten atsakė, kad visi klausimai, susiję su šia byla, yra persiunčiami į Austriją.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: b0b3392 | 02/10 11:27 Atsakyti
Zinoma daug neaiskumu sioje situacijoje yra, bet jau galima isivaizduoti Horneri po sio nagrinejimo, jei paliks dirbti toliau.
Etapo metu Horneris prieina prie mechaniko ir klausia: ar Jus keisite siandien ratus? Mechanikas atsako: ne, siandien kazkodel tingiu.
Na, gerai. Tada Maxas ir be sustojimo pravaziuos. Atleiskite, kad sutrukdziau - Horneriui beliks atsakyti😂
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0