C. Hornerio tyrimas gali būti išviešintas (3)

C. Hornerio tyrimas gali būti išviešintas
logo Kovo 27 d. 11:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Žiemą F-1 pasaulį sudrebino žinia apie „Red Bull“ pradėtą vidinį tyrimą dėl galimai netinkamo komandos vadovo Christiano Hornerio elgesio. Prieš pat sezono pradžią komanda paskelbė baigusi vidinį tyrimą ir pilnai išteisino C. Hornerį.

Britas išsaugojo savo pareigas, tačiau skandalas tuo nesibaigė. Kitos komandos piktinosi, jog taip ir nebuvo pateikta praktiškai jokių išsamesnių tyrimo detalių. O dėl C. Hornerio elgesio pasiskundusi darbuotoja, kuri šiuo metu yra nušalinta nuo pareigų, pateikė apeliacinį skundą.

Jei šis skundas bus atmestas, tuomet pareiškėja galėtų kreiptis į darbo ginčų komisiją. Tokiu atveju informacija turėtų būti paskelbta viešai. Šią informaciją patvirtino ir su „Guardian“ kalbėjęs teisininkas.

„Tai yra tam tikra tvarka. Yra pirminės stotelės. Pirmiausia, jei darbuotojas turi skundą, jis iškelia jį įmonės viduje. Iš pradžių tą galima daryti ir neoficialiai. Tačiau jeigu jo išspręsti nepavyksta, jis tampa formaliu ir yra tiriamas ir svarstomas platesniu mastu.

Jei darbuotojas yra nepatenkintas sprendimu, jis iš pradžių gali skųsti rezultatą įmonės viduje. Tuomet situacija vėl nagrinėjama, o jeigu rezultatas ir vėl netenkina, jis gali kreiptis į darbo ginčų komisiją. Tokiu atveju kaip šis, kreipiantis į darbo ginčų komisiją, konfidencialumas nebebūtų taikomas.

Galutinis posėdis yra atviras visuomenei. Tuomet galima gauti informaciją apie bylą, apie patį skundo pobūdį. Pateikiami liudytojų parodymai ir panašiai“, -  laikraščiui sakė advokatų kontoros „Collyer Bristow“ įdarbinimo vadovė ir partnerė Tania Goodman.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
: - )
IP: 1698836 | 03/27 11:38 Atsakyti
Better Call Saul
DDOD
IP: 688cf89 | 03/27 21:12 Atsakyti
Jei bus neiškarpyti susirašinėjinai ir nuotraukos, įskaitant ir madmuazelės, tai jokių čia “gali būti”. Mes reikalaujam :D :D
6MAXX9
IP: c18f373 | 03/28 22:35 Atsakyti
christianai, davai priekabiauk prie manes a? tyliai uzh 600k susideliosim, pusiau
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621