C. Horneris apie „Red Bull“ variklius: lenktynės su laiku (1)

C. Horneris apie „Red Bull“ variklius: lenktynės su laiku
logo Balandžio 16 d. 14:45, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ nuo 2026-ųjų naudos savo pačių kuriamą variklį, kurį sukurti jiems padeda „Ford“. Dažnai pasigirsta spekuliacijų, jog šis projektas kiek stringa, todėl netolimoje ateityje „Red Bull“ gali prarasti turimą šlovę. Visgi, tokias kalbas neigia čempionų vadovas Christianas Horneris. Pasak brito, ekipai kuriant variklį pavyksta įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

„Viskas vyksta tikrai sklandžiai, tiek bandymų, tiek tobulinimo požiūriu. Viskas gerai su dinamika, įrangos ir gamybos pajėgumais. Tačiau dveji metai variklių pasaulyje yra labai mažas laiko tarpas. Mums tenka daug mokytis, o mokymosi kreivė kyla į viršų. Bendrai šiuo metu esame toje stadijoje, kur ir tikėjomės būti.

Įgyvendiname savo išsikeltus tikslus. Žinoma, sunku pasakyti, kaip visa tai atrodo lyginant su konkurentais. Tačiau mūsų žmonės deda labai dideles pastangas, kadangi mums tai yra savotiškos lenktynės su laiku. Turime viską spėti iki 2026-ųjų“, - kalbėjo C. Horneris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Anonimas
IP: 0b6edcc | 04/16 23:56 Atsakyti
Kazka praleidau ??? Kiek pamenu is paciu komentraru tai vis dar vaziuoja honda varikliu, prie kurio kaip dirbo ir dirba honda zmones, tik pavadinimas varijuoja, rbpt, rbpt honda, ir fordas perims visa honda pavelda su f1 varikliais. Gi pats horneris yra pasakes tai kad kaip dirbo honda taip dirba.....
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472