C. Horneris: atleidimai yra neišvengiami

C. Horneris: atleidimai yra neišvengiami
logo Gegužės 28 d. 10:20, Red Bull Content Pool / Getty Images

Prieš kelias dienas „McLaren“ grupė pranešÄ—, kad atleis apie 1200 darbuotojų dėl koronaviruso pandemijos pasekmių ir dėl to, kad „Formulėje-1“ bus apriboti komandų biudžetai. „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris pareiškė, kad ir jie neišvengs darbuotojų, susijusių su „Formule-1“, atleidimo, tačiau pažadėjo, jog jiems stengsis surasti darbą kituose „Red Bull“ kompanijos projektuose.

Christianas Horneris: „Labai gaila, bet naujasis reglamentas turės nemenkos įtakos trims „top“ komandoms – joms reikės iš esmės keistis. „Red Bull“ atveju, mes esame auganti technologijų verslų kompanija, vienas iš mÅ«sų projektų – „Aston Martin Valkyrie“, bet turime ir kitų  projektų.

Darbuotojai – vienas iš pagrindinių „Red Bull“ aktyvų, mes stengsimės, kad kuo daugiau jų pasiliktų dirbti mÅ«sų kompanijoje. Žinoma, atskirų nepopuliarių sprendimų krizės sąlygomis bus, bet „Formulė-1“  ir „Red Bull“ visada mokėjo adaptuotis prie naujų taisyklių“.

Kitais metais ekipų biudžetai bus apriboti iki 145 mln. JAV dolerių, nors „McLaren“ siÅ«lė kur kas radikalesnį apribojimą iki 100 mln. C. Horneris nepraleido progos pakritikuoti varžovus: „Kai kurios komandos iš pradžių reikalavo sumažinti biudžetus iki 100 mln., bet po to pasirašÄ— kontraktus su labai brangiais lenktynininkais.

Mano nuomone, sumažinimas net iki 145 mln. yra  labai sudėtinga užduotis, o sumažinti biudžetą dar labiau yra itin sudėtinga. Tačiau mums padės stabilus reglamentas 2020 ir 2021 metais. Mums supaprastins užduotį tas faktas, kad mes galėsime panaudoti tą pačią važiuoklę bei pavarų dėžę, bet atleidimai yra neišvengiami dėl komandos reorganizacijos“.

Kartu Horneris pridėjo, kad naujame reglamente dėl ekipų biudžetų apribojimo, nėra viskas taip vienareikšmiška: „Visada reikia skaityti tai, kad yra parašyta smulkiu šriftu, bet mÅ«sų sporto interesais mes palaikome naująjį reglamentą“.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos