C. Horneris atsikirto J. Allisonui

C. Horneris atsikirto J. Allisonui
logo Birželio 09 d. 22:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Christianas Horneris džiaugiasi savo komandos pasirodymu Kanadoje. Antrasis komandos pilotas Sergio Perezas, bet pagrindinis prizas su Maxu Verstappenu priešakyje vis tiek buvo rankose, lenktynėse Monrealyje triumfuoti pavyko.

Vienu iš pagrindiniu M. Verstappeno varžovų Kanadoje tapo su atnaujinimais gerai sužaidusi „Mercedes“ ekipa. Jų pasirodymą C. Horneris pakomentavo. 

„Red Bull“ vadovas teigė: „Man atrodo, kad „Mercedes“ visada gerai pasirodydavo žaliose trasose. Čia nėra jokių didelio greičio posÅ«kių. Negana to, įvykę asfalto pasikeitimai jiems taip pat galėjo pasitarnauti.

Manau, kad dar per artimiausias dvi ar tris lenktynes bus galima pasakyti, ar tai tikrai yra gera forma, ar tik atsitiktinumas.“

„Mercedes“ technikos direktorius Jamesas Allisonas tuo tarpu kalbėjo, jog paskutiniai „Red Bull“ atnaujinimai labiau pakenkė nei padėjo. 

C. Horneris liežuvio už dantų nelaikė bei atsakė: „Na, net ir su nepasisekusiais atnaujinimais vis tiek esame geresni nei su jų pavykusiais atnaujinimais. Dėl šios priežasties buvo labai smagu laimėti šias lenktynes. 

Kitos lenktynės vyks už dviejų savaičių Barselonoje. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621