C. Horneris: be galo maža tikimybė, kad S. Vettelis grįš į „Red Bull“ (3)

C. Horneris: be galo maža tikimybė, kad S. Vettelis grįš į „Red Bull“
logo Gegužės 20 d. 22:33, Getty Images

Red Bull“ vadovo Christiano Hornerio teigimu, komandoje negali būti dviejų alfa pilotų, tad yra „be galo maža tikimybė“, jog sugrįš Sebastianas Vettelis.

Praėjusią savaitę buvo oficialiai paskelbta, kad metų gale išsiskirs vokiečio ir „Ferrari“ komanda. Aptarinėjant ekipas, kuriose sportininkas galėtų atsidurti, buvo paminėta „Red Bull“, su kuria pilotas praeityje iškovojo keturis čempionų titulus. Tačiau C. Horneris nenori drumsti ramybės komandos viduje.

„Manau, kad yra be galo maža tikimybė, jog jis sugrįš“, - sakė C. Horneris.

„Esame pasirašę ilgalaikę sutartį su Maxu. Alexas gerai atlieka savo darbą. Tad komandoje yra gera dinamika. Patirtis parodė, kad tuomet, kai ekipai atstovauja du alfa pilotai, problemų nepavyksta išvengti. Sebastianas vis dar yra labai konkurencingas lenktynininkas. Nemanau, kad mūsų komandai būtų palanku turėti du alfa pilotus.“

„Esame patenkinti dabartine savo lenktynininkų pora. Sebastianas ir „Ferrari“ nusprendė pasukti skirtingais keliais. Neabejoju, kad jis tikrai turės iš ko rinktis. Galų gale viskas priklauso nuo jo paties. Jis vis dar gana jaunas. Jei nuspręs likti, Sebastianas vis dar bus konkurencingas pilotas. Tad viskas priklauso nuo jo paties. Nepriklausomai nuo to jis liks sporte ar ne, per visą tą laikotarpį, praleistą F-1, Sebastianas pasiekė velniškai daug. Iškovojo keturis čempionų titulus. Jis vienas sėkmingiausių F-1 pilotų.“


Komentarai (3)
Klepsidra
| 05/21 13:03
tas atlapasirdiskas Hornerio prisipazinimas, kad sporte nera sporto - yra tik paskaiciavimai, kas patogiau.
tu_irgi
| 05/21 08:35
bratka
| Gegužės 20 d. 23:08

Nusikakot, nes jie turi jau Max, o Seb. jau praitis, tipo atidirbtas arkliukas, o jis Kristianas.H gal būt irgi atarts arkliukas, man jis angliškas šudžius.

ką?
bratka
| 05/20 23:08
Nusikakot, nes jie turi jau Max, o Seb. jau praitis, tipo atidirbtas arkliukas, o jis Kristianas.H gal būt irgi atarts arkliukas, man jis angliškas šudžius.
×

F-1.lt pulsas