C. Horneris: buvo neįmanoma ignoruoti S. Perezo rezultatų (4)

C. Horneris: buvo neįmanoma ignoruoti S. Perezo rezultatų
logo 2020 Gruodžio 18 d. 21:05, Racing Point

„Red Bull“ vadovo Christiano Hornerio teigimu, komanda negalėjo ignoruoti Sergio Perezo pasirodymo šių metų F-1 sezone ir nepasirašyti su juo sutarties.

Šiandien minėtoji ekipa paskelbė, kad pasirašė sutartį su S. Perezu, o iki šiol ekipai atstovavęs Alexas Albonas nuo šiol bus komandos atsarginis pilotas.

„Priimti sprendimą buvo labai sunku. Manau, jog visi norėjome, kad Alexui pasisektų. Anksčiau sakėme, kad leisime jam parodyti viską ką gali iki pat sezono finalo ir nepriimsime sprendimo anksčiau. Taip ir padarėme. Bet pažiūrėjus į surinktą informaciją ir į santykį tarp dviejų pilotų, turėjome priimti tokį sprendimą“, - pasakojo C. Horneris.

„Buvo neįmanoma ignoruoti Sergio Perezo rezultatų jam atstovaujant „Racing Point“ komandai, ypač antroje sezono pusėje. Taigi, tai buvo labai, labai sunkus sprendimas. Viską dar labiau apsunkino tai, kad Alexas yra toks šaunus vyrukas. Jis išlieka mūsų komandos dalimi. Didžiąją dėmesio dalį skirs komandos pasiruošimui 2022 m. sezonui. Žinoma, jis darys viską, kad 2022 metais vėl sugrįžtų į lenktynes.“

C. Horneris įsitikinęs, kad S. Perezas atstovaudamas „Red Bull“ komandai nesusidurs su tokiomis problemomis, su kuriomis teko susidurti 2013 m. atstovaujant „McLaren“ ekipai.

„Dabar jis yra labiau patobulėjęs pilotas. Atsižvelgus į tai, kiek prizinių vietų jam pavyko iškovoti pilotuojant toli gražu ne pačius geriausius bolidus, manau, kad jis puikiai papildys mūsų ekipą. Tai tik dar kartą parodo mūsų norą kitais metais labiau pasipriešinti „Mercedes“ komandai.“

C. Horneris abejoja, kad tarp Maxo Verstappeno ir S. Perezo kils kokių nors problemų.

„Mes norime, kad mūsų pilotai būtų kuo arčiau vienas kito. Mūsų tikslas ne arši kova tarp mūsų pilotų, o mažesnis atsilikimas nuo „Mercedes“. Sergio kelis metus lenktyniavo kartu su Nico Hulkenbergu. Nepamenu, kad tarp jų būtų kilę kokių nors problemų.“


Komentarai (4)
saab
IP: 17bc3aa | 12/19 15:49 Atsakyti
Perezas atsinesa ir babkes remeju-nelabai ten ji patrumpinsi, bus labai idomu
SethFin
IP: 16a6914 | 12/18 21:34 Atsakyti
Eik tu sako nori, kad jų pilotai būtu kuo arčiau vienas kito tegul neseka pasaku. Pritariu ddt reikės patrupins ta Pereza, nes ir tai aišku, koks ten klanas isisukes į ta Red Bull ir sąžiningos kovos Perezas nesulauks ten visi Crashstappenui keliaklupščiauja, bet kas juokingiausia vos tik atsiras vieta Mercedes ar kokioi kitoi komandoi keičiantis raglamentui ir turint didesnius šansus nei RBR laimėt tai skuos jis iš to RBR neatsigręždamas.
ddt
IP: 21ec4ad | 12/18 21:23 Atsakyti
Net jei ir kiltu, galima padaryt pit stop'a kokiu 5 sekundziu trukmes, kaip kad Ferrari dare, ir problem solved. Arba benzo nedapilt.. Arba pasakyt "we think you have a slow puncture". Na ka cia, nieko naujo, problemu sprendimo budai jau yra tape klasika :)
×

TOP naujienos