Nuvažiavęs greičiausią ratą Singapūro GP etape, „Visa RB“ pilotas Danielis Ricciardo negavo vieno papildomo taško, tačiau jį atėmė iš Lando Norriso. „McLaren“ bosas Zakas Brownas sukritikavo tokį varžovų sprendimą, tačiau „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris tame nieko ypatingo nemato.
Christianas Horneris: „Lenktynių pabaigoje „Visa RB“ ekipa nutarė atlikti sustojimą ir nuvažiavo greičiausią ratą. Neieškokite čia nieko daugiau.
„Haas“ sportininkas Kevinas Magnussenas galėjo pasielgti lygiai taip pat, kad užfiksuotų greičiausią ratą, bet jis išvažiavo už trasos ribų, o jis turėjo „Ferrari“ variklį. Kiekviena komanda yra atsakinga pati už save.
Mūsų atveju toks klausimas keliamas visada, kadangi dvi komandos turi tuos pačius savininkus. Be to, nepamirškite, kad Ricciardo gaus premiją už geriausią ratą“.
Premija: atleidimo lapelis ir bilietus į vieną pusę :)
siaip labai graudziai visas tai Ricciardo klausimas parodomas. gandu pries lenktynes pilna - normaliai neatsakyta. eiline vidine kova tarp Marko ir Hornerio - pastarasis norejo palikti Ricciardo. pagal visa elgsena Ricciardo lyg ir supranta, kad nuvaziavo paskutini GP, visi padocke atsisveikino, bet ar sunku buvo tai iskomunikuoti.
Wtf nuo kada čia pradėjo putotis mcl kad kažkas pasiėmė greičiau... skaityti daugiau
Wtf nuo kada čia pradėjo putotis mcl kad kažkas pasiėmė greičiau... skaityti daugiau
Kodėl MV nenorėjo pasiimti taško ir nedarė pito?