C. Horneris: D. Ricciardo yra puikus mokytojas Verstappenui

C. Horneris: D. Ricciardo yra puikus mokytojas Verstappenui
logo 2018 Birželio 06 d. 10:22, Ferrari nuotr.

Su Maxu Verstappenu tiek publika, tiek „Red Bull“ komanda, tiek ir spauda sieja pačius aukšÄiausius lÅ«kesčius, tačiau šiame sezone olandas jų nepateisina. Podiumas Barselonoje kiek pakeitė šÄ¯ bendrą vaizdą, bet daugeliu atvejų šiame sezone Maxas lenktyniauja žemiau savo galimybių, beje, pagrindine to priežastimi yra įvardijamas jo karštakošiškumas. Galiausiai po šešių etapų jo sąskaitoje yra 35 taškai, kai tuo tarpu jo komandos draugas Danielis Ricciardo jau uždirbo 72 taškus, iškovojęs dvi pergales – Kinijoje ir Monake.

Beje, Christiano Hornerio nuomone, geresnio mokytojo nei patyręs australas, Verstappenui ir nesurasi.

„Yra tik vienas žmogus, kuris gali išsiaiškinti su problemomis ir išspręsti jas – tai pats Maxas, - mano C. Horneris. – Bet jis turi puikų mokytoją, kuris važiuoja su antrąja mÅ«sų mašinas. Talento Maxas turi per akis, bet šiais metais jis jau gavo keletą rÅ«sčių pamokų – aš manau, kad jam padėtų, jei jis pakeistų savo požiÅ«rį į darbą. Savaitgalis Monake jam buvo išties skausmingas.

Jis viską supranta, su juo mes bendraujame kiekvieną savaitę. Žinoma, kad jis yra nusivylęs, kadangi jis dirba labai įtemptai nei bet kada anksčiau, o jo fizinė forma niekada nebuvo  tokia gera kaip dabar, bet atrodo, kad Maxas kiek persÅ«do. Kai nemalonumai seka vienas paskui kitą, o tu bandai spardytis, mano nuomone, reikia nuspausti perkrovimo mygtuką“.

Verstappenas debiutavo „Formulėje-1“ „Toro Rosso komandos sudėtyje bÅ«damas 17 metų, o dabar jam 20 metų – o tai reiškia, kad jis visais 18 metų yra jaunesnis nei Kimis Raikkonenas, vienas iš čempionato veteranų. Hornerio nuomone,  amžius yra tik vienas iš faktorių, į kurį verta atkreipti dėmesį, kai kas nors pabando paanalizuoti Maxo darbą: „Jis labai anksti atėjo į F-1, todėl jo mokymosi procesas vykta visiems stebint ir jis labai greitai atsidÅ«rė prie mašinos, sugebančios laimėti lenktynes, vairo.

Dauguma jo varžovų praėjo šią stadiją, kai lenktyniaudavo jaunimo formulių serijose, kurias mažai kas stebi, o jis iš karto atsidÅ«rė dėmesio centre. Bet aš neabejoju, kad jis susitvarkys“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794