C. Horneris dar kartą gynė S. Perezą

C. Horneris dar kartą gynė S. Perezą
logo Birželio 24 d. 17:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris atmetė kalbas, jog dėl prastos Sergio Perezo formos čempionams nepavyks apginti Konstruktorių taurės. Britas pažymėjo, jog nepaisant prasto meksikiečio pasirodymo, „Red Bull“ Ispanijos GP tik dar labiau padidino savo pranašumą.

„Tai, kad Perezas „pasirodė blogai“ yra labai svarbu. Jei neklystu, mes dar labiau padidinome savo pranašumą prieš kitas komandas. Žinoma, mums reikia, kad Checo dalyvautų lenktynėse ir būtų konkurencingas. Tą žino tiek jis, tiek komanda.

Jeigu jis atsiduria aštuntoje pozicijoje, komanda praranda tam tikras strategines galimybes. Pirmose keturiose ar penkiose šio sezono lenktynėse jis buvo tiesiog fantastiškas. Mums reikia, kad jis sugrįžtų į sezono pradžios formą.

Jis turėjo keletą lenktynių, kur viskas klostėsi ne taip, kaip jis norėjo, tačiau jis yra vairuotojas, kuris pasitiki savimi. Jis ir vėl iškovojo taškus. Tikiuosi, kad tai jį paveiks teigiamai. Jis dirba su specialistų komanda, todėl esu tikras, kad jis bus susitelkęs visose srityse“, - kalbėjo C. Horneris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061