C. Horneris: dar kartą pamatėme sritį, kurioje turime tobulėti (1)

C. Horneris: dar kartą pamatėme sritį, kurioje turime tobulėti
logo Gegužės 27 d. 13:24, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ Monako GP įsitikino, jog komanda susiduria su sunkumais  trasose, kurios turi nelygumų. Pasak ekipos vadovo Christiano Hornerio, reikia kiek įmanoma greičiau išspręsti šią situaciją. Brito teigimu, „Red Bull“ atsakymų ieškos analizuodama dukterinės ekipos „Visa Cash App RB“ bolidą. Pastarasis naudoja praėjusio sezono „Red Bull“ pakabą ir Monake su panašiomis problemomis nesusidūrė.

„Mes, be abejo, planuojame grįžti į priekį. Dabar daug dėmesio skiriame klausimui – kodėl šitos problemos apskritai atsirado? Kodėl automobilis sunkiai važiuoja ant bordiūrų? VCARB automobilis naudoja mūsų praėjusio sezono pakabą ir, panašu, problemų neturi. Taigi, turime suprasti ar šią problemą lėmė kažkas, ką mes neseniai įdiegėme.

Pirmiausia reikia suprasti, kur tiksliai yra problema. Kai tai padarysime, tuomet reikės galvoti, koks problemos sprendimas yra pats tinkamiausias. Praėjusiais metais panašią situaciją matėme Singapūre. Dabar matėme dar vieną pavyzdį. Žinome, kad tai yra sritis, kurioje turime padirbėti. Šis savaitgalis mums turi būti gera pamoka sprendžiant tam tikras automobilio problemas, o jas akivaizdžiai pamatėme”, - kalbėjo C. Horneris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klausimas
IP: 53be415 | 05/27 15:49 Atsakyti
O legalu tai daryti?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621