C. Horneris įvardijo ekipą iš kurios tikisi didžiausios konkurencijos Kinijoje (2)

C. Horneris įvardijo ekipą iš kurios tikisi didžiausios konkurencijos Kinijoje
logo Balandžio 17 d. 10:43, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris įvardijo komandą iš kurios laukia didžiausio iššūkio savaitgalį laukiančiame Kinijos GP. Britas išskyrė „Ferrari“ ekipą, kuri šiuo metu turnyrinėje lentelėje yra antra, o jos atstovai per visus keturis vykusius lenktynių savaitgalius lipo ant podiumo.

„Ferrari“ neabejotinai parodė, kad yra labai konkurencinga. Mes visi matėme kokį tempą jie rodė Melburne, nuo treniruočių iki pagrindinių lenktynių. Manau, kad Kinijoje būtent „Ferrari“ bus mūsų pagrindinis varžovas.

Bendrai mūsų laukia gera trasa. Be to, turėsime dar vieną iššūkį – pirmąjį šio sezono sprinto lenktynių etapą. Čia turėsime galimybę gauti daug taškų, todėl belieka palaukti ir pažiūrėsime kaip mums seksis“, - kalbėjo C. Horneris.

Primename, jog „Red Bull“ kol kas laimėjo 3 iš 4 vykusius GP.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kęstutis
IP: 4c0db02 | 04/17 12:57 Atsakyti
joooo. žiniasklaidos vergas tikintis gandais.
Joooo
IP: bbd48e8 | 04/17 11:25 Atsakyti
Jooo, RB didžiausias iššūkis per paskutinius porą metų ne lenktynės trasoje su tokia persvara, o Hornerio nesugebėjimas sulaikyti visko kelnėse
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472