C. Horneris: kitų metų sezonas bus brangiausias „Formulėje-1“ (2)

C. Horneris: kitų metų sezonas bus brangiausias „Formulėje-1“
logo 2019 Lapkričio 09 d. 01:28, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris mano, kad dėl didelių pokyčių, kurie laukia komandų 2021 m., kitų metų sezonas bus brangiausias „Formulėje-1“.

Biudžeto lubos, kaip ir naujosios taisyklės įsigalios tik nuo 2021 m. C. Horneris yra įsitikinęs, kad ekipos bandys tai maksimaliai išnaudoti, tad kitais metais išleis itin daug pinigų, kad pradėtų 2021 m. sezoną kuo geresnėje pozicijoje.

„Turite neapribotą ir nekontroliuojamą pinigų kiekį, kurį galite išleisti elementų tobulinimui įvairiose srityse. Aš toliau laikausi savo nuomonės“, - pasakojo C. Horneris.

„Būtų buvę daug geriau, jei visų pirma būtų įsigaliojusios biudžeto lubos, o dar po metų - naujos taisyklės. Tada biudžetų lubos būtų apribojusios išlaidas. Panašu, kad kiti metai bus brangiausi metai „Formulėje-1“.“

C. Hornerio teigimu, jau dabar komanda dirba prie dviejų skirtingų projektų, nes nori būti kuo geriau pasiruošusi.

„Dabar, kai jau žinome 2021 m. taisykles, dalis komandos jau analizuoja naująjį reglamentą. Kiti metai mums kainuos itin daug pinigų, nes vienu metu dirbsime prie dviejų skirtingų projektų, pagal du skirtingus techninius reglamentus. Ir tai darysime prieš įsigaliojant biudžeto luboms. Taigi, kiti meti bus labai brangūs ir labai užimti, tiek trasoje, tiek už jos ribų.“


Komentarai (2)
saab
| 11/09 20:13 Atsakyti
cia ne Gonda, tikrai neapsiriks..
fnatic
| 11/09 14:46 Atsakyti
Brawn GP atvejis? Tikiuosi kad ne, nes limonadų komanda pakankamai gauna reklamos ir už trečią vietą bendroje įskaitoje ir pardavimai labai nenukenčia.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas