C. Horneris: lenktynės neapseis be saugos automobilio

C. Horneris: lenktynės neapseis be saugos automobilio
logo Birželio 05 d. 19:09, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kvalifikacija Baku keturis kartus buvo nutraukta raudonomis vėliavomis dėl incidentų, kuriuose dalyvavo Lance'as Strollas, Antonio Giovinanzzi, Danielis Ricciardo, Yuki Tsunoda ir Carlosas Sainzas. „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris pareiškė, kad rytoj per lenktynes svarbų vaidmenį turės komandų sugebėjimas reaguoti į saugos automobilio išvažiavimą.

Christianas Horneris: „Pagal gausybę raudonų vėliavų kvalifikacijoje spėju, kad lenktynėse tikrai pasirodys saugos automobilis. Vėjas bus dar stipresnis, o tai smarkiau įtakos mašinų elgesį. Be to, čia labai svarbi bus strategija.

Suprantu Maxo nepasitenkinimą po kvalifikacijos. Jis parodė geriausią laiką pirmuose dviejuose sektoriuose ir žinojo, kad galėjo važiuoti greičiausiai. Jam pavyko pasinaudoti oro maišu paskui Fernando Alonso mašiną, bet mes niekada nesužinosime, kokio rezultato Verstappenas galėjo pasiekti.

Skirtingai nei Monake, Baku galima lenkti varžovą ir tai yra šios trasos privalumas. Čia svarbu bus kontroliuoti padangų darbą ir sukibimo su danga lygį. Taip pat svarbu gerai startuoti ir neprarasti koncentracijos. Charlesas Leclercas čia puikiai pasirodė, iškovojęs „pole“, Maxas startuoja šalia pagrindinio savo varžovo kovoje dėl čempiono titulo. Mes žadame bÅ«ti labai geros sportinės formos. Bus malonu dalyvauti kovoje – mums patinka dvikovos su „Mercedes“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 397.5
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2021 sezono taškai: 135
Komanda: Red Bull Amžius: 31 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 262.5
Komanda: Red Bull Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas