C. Horneris: malonu matyti Danielį nugalėjus (2)

C. Horneris: malonu matyti Danielį nugalėjus
logo 2018 Balandžio 15 d. 11:36, Red Bull Content Pool / Getty Images

Christinas Horneris: malonu matyti Danielį nugalėjus

Šanchajuje Danielis Ricciardo iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone „Red Bull“ komandai. Po finišo komandos vadovas Christianas Horneris pareiškė, kad jis džiaugiasi dėl australų piloto pergalės, o taip pat kritikavo Maxą Verstappeną dėl incidento su Sebastianu Vetteliu.

Christianas Horneris: „Stebėtinos lenktynės. Komanda puikiai atliko savo darbą. Aš nusiimu kepurę prieš tuos, kad dirbo boksuose ir atliko du sudvigubintus sustojimus. Mūsų strategija buvo ideali ir Danielis puikiai nuvažiavo lenktynes.

Mums pasisekė su saugos automobiliu. Mes paskutiniu momentu pakvietėme pilotus į boksus ir jie abu iš karto užvažiavo į techninio aptarnavimo juostą. Po keleto nesėkmių prieš tai buvusiose lenktynėse malonu matyti Danielį ant podiumo viršūnės.

Sprendžiant iš visko, Maxas pats padarė klaidą ir gavo baudą už incidentą. Jis yra jaunas ir agresyvus, todėl jį visuomet įdomu stebėti. Šiandien jis sumokėjo už savo klaidą“.

Komentarai (2)


Norge
| 2018 Balandžio 15 d. 17:01
nu susimus dabar ferari su merc del ricardo paraso :)
Holy
| 2018 Balandžio 15 d. 11:50
"Šiandien jis sumokėjo už savo klaidą“...tai pries savaite dar daugiau sumokejo. Gerai bent, kad gadindamas lenktynes kitiems, ziurovam suteikia malonuma :)
×